Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Krzysztof Renusz:

O mnie

Działalność prowadzimy od roku 2013. Zajmujemy się montaże instalacji elektrycznych, odgromowych oraz pracami związanymi z konserwacją instalacji i usuwaniem awarii elektrycznych. Zapewniamy kompleksowe pomiary instalacji elektrycznych niezbędne przy odbiorach budynków, czy też dla inspekcji pracy i zakładów ubezpieczeń.
Zajmujemy się również montażem i obsługą instalacji alarmowych oraz monitoringu. Doradzimy w wyborze sprzętu tak aby sprostać oczekiwaniom klienta w stosunku do ceny jak i funkcjonalności systemów ochrony. Aby zapewnić komfort w późniejszym użytkowaniu budynku montujemy i uruchamiamy instalacje telewizyjną oraz inne zaproponowane przez klienta. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz dysponujemy sprzętem i osobami zdolnymi do wykonania powyższych usług.
Nasza oferta:
- Budowa przyłączy energetycznych obiektów, placów budowy.
- Montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz obiektach przemysłowych.
- Usuwanie awarii elektrycznych.
- Montaż systemów alarmowych.
- Montaż systemu monitoringu.
- Montaż instalacji odgromowych.
- Montaż instalacji telewizyjnych i sieci komputerowych.
- Kompleksowe pomiary instalacji elektrycznych.
- Montaż automatyki przemysłowej.

Krzysztof RenuszWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług