Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Legalett Polska Sp. z o.o. jest najdłużej działającą firmą w zakresie projektowania oraz wykonania Płyt Fundamentowych na terenie całej Polski. Jesteśmy na rynku od 1994 roku czyli już 25 lat. Oferujemy szeroki zakres prac, od prac ziemnych, cała kanaliza, media wyprowadzone poza obrys budynku, aby w efekcie końcowym uzyskać poziom "zero" danego budynku, przygotowany do położenia podłogi (bez konieczności stosowania wylewki).

Płyta Fundamentowa LEGALETT to obecnie wiodące na rynku rozwiązanie łączące optymalną konstrukcję fundamentu z nowoczesnymi i ekonomicznymi rozwiązaniami dla klientów ceniących sobie bezpieczeństwo i solidność. Każdy fundament Legalett projektowany jest indywidualnie w zależności od wymagań gruntowych i konstrukcyjnych budynku. W oparciu o dokumentację projektową powstaje doskonale dopasowana do budynku i Państwa potrzeb płyta fundamentowa.

Na swoje realizacje oferujemy 30 lat gwarancji. Zapraszamy do kontaktu!

Opinie

Fundamenty domu

25 października 2018

Wszystko ok,polecam wszystkim

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług