Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Milosz Ty, M-m:

O mnie

Witam. Nasza specjalnoscia sa lazienki. Od 2008 roku swiadczymy uslugi. Glownie n.a. terenie niemiec ale w tym roku postanowilismy skupic sie n.a. rodzimym rynku. Zachecamy do wspolpracy

Milosz Ty, M-m Opinie

Układanie płytek
23 marca 2019

Początkowo była to udana współpraca. Wykonawcy doskonale radzą sobie z flizowaniem, są dokladni i pomysłowi. Niemniej jednak praca ich instalatora jest nie do przyjęcia, grzejnik nie został sprawdzony, glikol wylał się na podłogę, w prysznicu nie ma ciepłej wody, mimo zgłoszenia nie pojawili się, by usunąć usterki. Podjęli się pracy w mieszkaniu osoby z rodziny, lecz niedokończywszy zlecenia
pozostawili straszą kobietę z "rozgrzebanym" remontem, bo obrazili sie na uwagę, że uszkodzili lodówkę. Niedopuszczalne jest też komentowanie czyichś warunków bytowych i inwektywy pod adresem klientów.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Remont mieszkania
4 grudnia 2018

Początkowo udana współpraca ale niestety po zapłaceniu calej kwoty Panowie juz nie wrócili żeby dokończyć nawet tego co zostalo zapłacone.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Milosz Ty, M-mWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Montaż i naprawa

Obszar wykonywania usług