Patryk Olszowy

Lubiewo, Kujawsko-pomorskieOnline około 5 godzin temu
2 miesiące na Fixly
5.0

12 opinii

(od 12 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

Płatności Fixly

O mnie

JESTEŚMY PO TO, BY POMAGAĆ

Pomoc, tak właśnie rozumiemy misję osób zajmujących się księgowością w Biurze Rachunkowym CERF. Świadomość niesienia pomocy jest dla nas najważniejsza, jest swojego rodzaju misją, dla której założyliśmy tę firmę. W tracie naszej obecnej pracy, a także wcześniejszych doświadczeń zawodowych nabyliśmy przekonanie, że to, czego ludzie potrzebują najbardziej to profesjonalne wsparcie. Każdy z nas bowiem wie jak dobrze mieć kogoś, do kogo możemy pójść, mając problem. Podatki to dziedzina, w której zwrócenie się do nieodpowiedniej osoby może kosztować dużo pieniędzy i stresu. Dlatego zdobywając zaawansowane certyfikaty i planując udziały w kolejnych szkoleniach, stawiamy na te kwestie które interesują naszych klientów. Wiemy, że nasza wiedza to fundament waszego bezpieczeństwa i zaufania.

Dzięki wam nasza pasja do rachunkowości i codzienna praca nabiera sensu, a odpowiedź na każde pytanie budzi radość i satysfakcję.

Opinie o "Patryk Olszowy" 12

5

12 opinii (od 12 klientów)

Opinia z Fixly

dawid

Kraków

Szybko i rzetelnie! Polece napewno znajomym!

Opinia z Fixly

Mikołaj

Bydgoszcz

Polecam, bardzo szybka realizacja PIT

Opinia z Fixly

Daria

Bielsko-Biała

Współpraca z Panem Patrykiem przebiegła wspaniale. Odpowiadał bardzo konkretnie na zadawane dodatkowo pytania, wszystko wykonał w ciągu kilku dni. Serdecznie polecam!

Usługi świadczone przez Patryk Olszowy 28

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika