Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Anna Górka, Magalie:

O mnie

Firma Magalie projektuje i tworzy najwyższej jakości meble na wymiar. W naszej ofercie znajdziecie Państwo meble kuchenne, łazienkowe, pokojowe, do sypialni, garderoby oraz do pomieszczeń nietypowych takich jak strychy czy garaże.

Nasi projektanci pomogą Państwu zaaranżować dowolne wnętrze i zaprojektują perfekcyjnie dobrane do niego meble. Nigdy nie zapominamy, że najważniejszy jest klient i jego marzenia, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie i z należytą uwagą, a każdy, nawet drobny projekt, jest dla nas priorytetem.

Firma Magalie wykonuje również meble przeznaczone dla powierzchni komercyjnych. Nasze doświadczenie zebrane w trakcie realizacji zleceń dla kontrahentów m. in. z branży hotelarskiej, gastronomicznej, paliwowej oraz klientów, którzy dysponują powierzchniami wielkogabarytowymi, pozwoliło na uzyskanie renomy i uznania. Za sprawą wyspecjalizowanego zaplecza technologicznego potrafimy sprostać najwyższym wymaganiom w kwestiach jakości oraz tempa realizacji projektów.

Anna Górka, MagalieWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Obszar wykonywania usług