Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Popisowo:

O mnie

Szafy wnękowe, wolnostojące, komody biurka, renowacja mebli z drewna, kuchnie pod zabudowę, zabudowy liczników rur itp. Praca płytami mdf itp oraz drewnem. Oraz szereg innych prac związanych z meblami. Doradzam, pomagam przy projektowaniu szafek. Wysyłając oferty do 170km od miejsca pracy liczę się z kosztami.
Zapraszam na Facebooka
POPISowo-Meble na zamówienie
Znam również język migowy

Popisowo Opinie

Pozostałe usługi stolarskie
23 października 2019

Gorąca polecam współpracę. Szybka odpowiedz i wycena. Bardzo szybka realizacja zamówienia. Fachowa pomoc przy Projekcie. Super wykonanie. Jestem bardzo zadowolona z rezultatu. 😀

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Montaż mebli
4 października 2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi, szafa jest pięknie wykończona, z dbałością o szczegóły. Krótki termin oczekiwania i szybki montaż. Na pewno skorzystamy z usług pana Michała jeszcze raz!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Szafy na wymiar
16 września 2019

Nieprofesjonalne podejście do klienta. Na pierwsze umówione spotkanie pan Popis nie przyniósł wzornika, musiałem odbierać go od jego znajomych. Dwa razy musiałem przypominać się z obiecaną wyceną usługi. Pan Popis podał mi kwotę jednak kiedy poprosiłem o podanie większej ilości szczegółów, zaczął udzielać ogólnych, wymijających odpowiedzi i na koniec zerwał współpracę.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Dziękuję Panie Piotrze za opinię. Wzornik Pan odebrał sobie i nie było problemu. Wycena była ogolna bo ciężko wycenić pracę pojedynczo przy krzywych ścianach. A zrezygnowałem z współpracy ponieważ unikam ludzi którzy są pretensjonalni. Pozdrawiam serdecznie.

PopisowoWykonawca, Łódź

PopisowoWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Obszar wykonywania usług