FPHU Dariusz Więch

Kraków, MałopolskieOnline 9 miesięcy temu
9 lat doświadczenia 1 rok na Fixly
5.0

6 opinii

(od 4 klientów)

O mnie

Cześć, nazywam się Dariusz Więch. Moja pasja czyli tworzenie stron internetowych rozpoczęła się w 2006 roku, zaczynając pracę w SITK RP oddział w Krakowie jako informatyk.
Ale pierwszy projekt strony internetowej powstał tuż po narodzinach mojej córki... Tak, przede wszystkim jestem ojcem 14 letniej Eli i uwielbiam jezdzić na rolkach czy łyżwach [w zależności od pory roku :)]

W 2019 roku miałem przyjemność pracować w Baudour [Belgia] przy projekcie, którym głównym wykonawcą jest ISG z Wielkiej Brytanii gdzie klientem jest [wujek] Google. Pracę wykonywałem, prowadząc firmę pod swoim nazwiskiem.Więc jeśli tu jesteś, nie wahaj się. Skontaktuj się ze mną. Bo jestem po to, by Ci pomóć.

Oprócz mojej wspomnianej pasji posiadam 2 nowe busy marki Mecedes Benz Sprinter, Którymi świadczę takie usługi: Przewóz krajowy i po Unii Europejskiej a także wynajem długoterminowy busów.

Opinie o "FPHU Dariusz Więch" 6

5

6 opinii (od 4 klientów)

Opinia z Fixly

Anna

Kraków

Transport krajowy+1 usługa

Bardzo sympatyczny kierowca! Wspaniały kontakt, duża elastyczność w ustaleniu godzin przejazdów, ale przede wszystkim ogromną zaletą jest punktualność! Przejazdy odbyły się w miłej atmosferze, a przy tym Pan Dariusz jest osobą szalenie uprzejmą i pomagał wszystkim pasażerom zarówno w załadunku, jak i rozładunku bagaży. Samochód bardzo wygodny i czyściutki. Z czystym sumieniem - polecam!

Opinia z Fixly

Monika

Kraków

Opinia z Fixly

ALEX

Kraków

Transport krajowy+1 usługa

Pełen profesionalizm

Usługi świadczone przez "FPHU Dariusz Więch" 7

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika