Oceń wykonawcę

O mnie

Projektowanie, Montaż, Nowoczesne Ogrodzenia Gabionowe.
Postaw na jakość!! Wiele firm na rynku oferuje ogrodzenia gabionowe, które są kupowane na wątpliwych stronach internetowych, co niestety rzutuje na jakość wykonywanych przez te firmy ogrodzeń. Siatka nie wytrzymuje pod ciężarem kamieni, a w konsekwencji spawy zaczynają pękać. My natomiast oferujemy ogrodzenia gabionowe najwyższej jakości poświadczone certyfikatami.
Gabiony
Czy słyszałeś kiedykolwiek o gabionach? Czy wiesz, czym one są? A może szukasz sposobu na oryginalne, a jednocześnie trwałe ogrodzenia? Nasza firma specjalizuje się w produkcji gabionów, budując z nich solidne konstrukcje ogrodzeniowe. Chcesz wiedzieć więcej? Koniecznie sprawdź naszą ofertę!
Dlaczego właśnie gabiony?
Ponieważ jest to niezwykle ciekawa forma ogrodzenia. Sama nazwa „gabion” pochodzi z języka włoskiego i oznacza po prostu klatkę. W dużym uproszczeniu, jest to więc oryginalna konstrukcja w kształcie wspomnianej klatki (opcjonalnie produkujemy również konstrukcje szklane), którą napełnia się określonym kruszywem. Duży rozmiar, połączony z odpowiednią masą sprawiają, że w procesie ich montażu nie trzeba wykonywać dodatkowych prac budowlanych, takich jak np. wylewka fundamentów. Ponadto – co zresztą trzeba przyznać – instalacje te prezentują się bardzo interesująco i majestatycznie.
Co możemy dla Ciebie zrobić?
Nasze przedsiębiorstwo wykonuje zaawansowane konstrukcje gabionowe, oparte na blokach o zróżnicowanych kształtach i wymiarach.Niemniej, na specjalne Państwa zamówienie, możemy wykonać konstrukcje na miarę, dopasowując je do Państwa oczekiwań i potrzeb.
Zapraszamy.
www.gabionymontaz.pl

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług