Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Ogrodnik Damian:

O mnie

Zapraszam do kontaktu.

Ogrodnik Damian Opinie

Aranżacja ogrodu
10 września 2019
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Usługi brukarskie
12 sierpnia 2019

Przesyłam Państwu moją opinię o użytkowniku Ogrodnik Damian:
Pierwsza rozmowa przez telefon była bardzo konkretna i obiecująca. Niestety p. Damian nie przyszedł na umówione spotkanie, podczas którego miał oglądnąć ogród. Nie odwołał też umówionej wizyty. Nie mogę ocenić jakości i terminowości pracy p. Damiana, ale za szacunek dla klienta daję 1/5.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Niestety nie udało mi się z przyczyn losowych dotrzeć na miejsce. Mogę być u pana dziś pomimo złej oceny jestem w stanie wykonać usługę.

Ogrodnik DamianWykonawca, Kraków
Nawadnianie ogrodu
3 sierpnia 2019

Nie polecam. Ten Pan tzw. mgr inż / ta firma jest obrazą dla całej tej grupy zawodowej pt Ogrodnicy.
Trzy razy przyjeżdżał, aby zrobić pomiary i wycenę. Wycena fajna, ale jak z umową przyjechał to różnica 1000 zł. Ok. Zostaliśmy zaskoczeni, ale podpisalismy ją, bo mieściła się w naszym budżecie. Po rozkopaniu ogródka, poniszczeniu korzeni drzew Pan jednak stwierdził, że my mamy za słabe ciśnienie wody i jeszcze koszt zwiększy się o 1,5 tys zł na pompę. Wyobraźcie sobie, że ciśnienie 3,2-3,7 bara na 3 ary to dla tego Pana mało. Zerwaliśmy umowę. Wzięliśmy nową firmę i mamy nawadnianie, że hej

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Dokładnienie tak klienci nie wyrazili chęci podniesienia wynagrodzenia więc umowa została rozwiazana. Wstępna kwota była oparta na danych dostarczonych przez klienta lecz po profesjonalnym badaniu dane te okazały się błędne.Profesjonalne badanie źródła wody nie pozwolilo na założenie nawodnienia w poczatkowej kwocie. Gratuluje sukcesu i życzę bezproblemowego oraz wieloletniego działania nowopowstałego systemu.


Ogrodnik DamianWykonawca, Kraków

Ogrodnik DamianWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług