Maciej Stępień, p-parkiet Polecany!

Łódź, ŁódzkieOnline 1 dzień temu
11 lat doświadczenia 4 lata na Fixly
4.8

41 opinii

(od 40 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Kompleksowe usługi parkieciarskie

Opinie o "p-parkiet" 41

4.8

41 opinii (od 40 klientów)

Rafał

Nawiązując do mojego negatywnego komentarza z września. Pan Maciej wytłumaczył mi, dlaczego doszło do odbarwienia(okazało sie, że to nie jest pleśń). Położyłem za wcześnie folie malarska. Pan Maciej zachował się profesjonalnie i naprawił mi mimo tego wspomniane uszkodzenia.

Opinia z Fixly

Michał

Konstantynów Łódzki

Panowie w pełni profesjonalnie i godni zaufania. Bardzo dobry kontakt tak telefoniczny jak i później w normalnej rozmowie. Wysłuchali moich potrzeb jak i też zaproponowali swoje rozwiązania. Na potwierdzenie fachowości niech przemówią zdjęcia :)

Rafał

Nie polecam. Po wizycie na części podłogi rozlali lub rozprowadzili coś, przez co zaczął wychodzić prawdopodobnie grzyb. Właściciel firmy 4 tygodnie mnie zwodzi i nie przychodzi na umówione wizyty by coś z tym zrobił. Ostatni raz nawet nie uprzedził, że go nie będzie i przestał odpisywać na SMSy. Zgłaszam tę firme do RPK opisując mój przypadek oraz do urzędu skarbowego, że nie wystawili faktury

MaciejWykonawca

20 września 2021

Po 3 tygodniach od wykonania usługi wysyła mi Pan zdjęcie miejsca podłogi, w którym ewidentnie zostało coś zrobione przez użytkownika. Jakim cudem my moglibyśmy wylać na podłogę coś "grzybotwórczego" ? Tak dziwnej teorii jeszcze nie słyszałem. Co do fv, sam Pan nie chciał faktury, bo z podatkiem byłoby za drogo. Tak więc do kogo pretensje? Fv możemy wystawić w każdej chwili, tylko proszę pamiętać o podatku.
Z naszej strony sytuacja wygląda tak, że możemy podjechać i już nawet za darmo zrobić naprawę dla świętego spokoju, ale jak będziemy mieli czas, w październiku.

Usługi świadczone przez "p-parkiet" 6

Cennik

    Brak cennika