Skontaktuj się z Piotr Głowacki:

O mnie

Elektronika to dziedzina w której mam dużą wiedzę i doświadczenie. Najczęściej naprawiam (pralki, zmywarki, mikrofalówki, piekarniki, płyty grzewcze indukcyjne) Naprawiam również lodówki, ogólnie sprzęt AGD. Posiadam uprawnienia do napełniania urządzeń chłodniczych, klimatyzacji i pomp ciepła.Współpracuję z innymi pasjonatami elektroniki i elektryki i mechaniki więc zakres wiedzy i doświadczenia jest bardzo duży. Automatyka przemysłowa, mechanika i elektronika maszyn do szycia,przemysłowe i domowe. Maszyny pakujące i ważące. Projektowanie i planowanie różnych instalacji daje mi dużą satysfakcję. To nie jest praca - to wyzwania - a ja mam radość z tego że potrafię pomóc rozwiązać jakiś problem czy znaleźć rozwiązanie najlepiej pasujące klientowi. Potrafię wykonać również i prace z instalacjami WOD, KAN, CO, Instalacje solarne fotowoltaiczne (produkcja prądu z energii słońca i podgrzewania wody użytkowej) oraz inne prace budowlane. Wszędzie gdzie płynie prąd elektryczny bez podziału na markę sprzętu jestem w stanie pomóc rozwiązać problem.

posiadam aktualne uprawnienia SEP elektryczne dozoru(D1) i eksploatacji (E1) oraz gazowe również dozoru(D3) i eksploatacji(D3) oraz uprawnienia F-gazy z certyfikatem U.D.T.

Piotr Głowacki – 224 opinie (od 165 klientów)

Naprawa sprzętu AGD
21 października 2020

Wszystko bez zarzutu, polecam tego wykonawcę

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Naprawa sprzętu AGD
13 października 2020

miła i profesjonalna obsługa, serdecznie polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Naprawa kuchenki gazowej
12 października 2020

szybki czas realizacji. profesjonalne określenie przyczyn awarii i cob najważniejsze: uczciwa i szczerą wycena bez naciągactwa. Gorąco polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Piotr GłowackiWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług