Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Piotr Głowacki:

O mnie

Elektronika to dziedzina w której mam dużą wiedzę i doświadczenie. Najczęściej naprawiam (pralki, zmywarki, mikrofalówki, piekarniki, płyty grzewcze indukcyjne) ogólnie sprzęt AGD. Współpracuję z innymi pasjonatami elektroniki i elektryki i mechaniki więc zakres wiedzy i doświadczenia jest bardzo duży. Automatyka przemysłowa, mechanika i elektronika maszyn do szycia,przemysłowe i domowe. Maszyny pakujące i ważące. Projektowanie i planowanie różnych instalacji daje mi dużą satysfakcję. To nie jest praca - to wyzwania - a ja mam radość z tego że potrafię pomóc rozwiązać jakiś problem czy znaleźć rozwiązanie najlepiej pasujące klientowi. Potrafię wykonać również i prace z instalacjami WOD, KAN, CO, Instalacje solarne fotowoltaiczne (produkcja prądu z energii słońca i podgrzewania wody użytkowej) oraz inne prace budowlane. Wszędzie gdzie płynie prąd elektryczny bez podziału na markę sprzętu jestem w stanie pomóc rozwiązać problem.

Piotr Głowacki Opinie

Naprawa sprzętu AGD
9 października 2019

Bardzo konkretny, sprawny i rzetelny fachowiec. Szybka diagnoza, zamówione części i naprawa. Polecam!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Naprawa sprzętu AGD
6 października 2019

Bardzo jestem zadowolona z wykonania zamówienia. Uczciwość i profesjonalizm pana Piotra wrażają .Polecam zwracać się do pana Piotra Głowackiego.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Instalacja elektryczna
2 października 2019

Szybko, sprawnie , dynamicznie. Bardzo dobry kontakt. Serdecznie polecam!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Piotr GłowackiWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług