Karolina Bogusz

Gdańsk, PomorskieOnline 6 godzin temu
7 miesięcy na Fixly
5.0

8 opinii

(od 3 klientów)

O mnie

Cześć jestem Karolina. Skończyłam studia Architektury na Politechnice Krakowskiej. Obecnie odbywam staż w Barcelonie w biurze architektonicznym. Mam doświadczenie i umiejętności które pomogą mi w tworzeniu projektu Twojego mieszkania!

Opinie o "Karolina Bogusz" 8

5

8 opinii (od 3 klientów)

Opinia zewnętrzna

Magdalena

Projektowanie wnętrz+2 usługi

Współpraca przebiegła super. Jestem bardzo zadowolona, pomimo zakończonego projektu mogę zawsze liczyć o opinię i pomoc przy remoncie mieszkania co jest bardzo pomocne. Dostałam również 2 różne rozwiązania układu mieszkania i mogłam wybrać. Polecam Panią Karolinę!!

Opinia zewnętrzna

Joanna

Projektowanie wnętrz+1 usługa

Bardzo polecam! Pełen profesjonalizm, usługa na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona z projektu jak I z przebiegu współpracy. Pani Karolina zaproponowała ciekawe rozwiązania dla mojego małego mieszkania.

Karolina Wykonawca

Dziękuję bardzo 😊

Opinia zewnętrzna

Aneta

Projekt łazienki+2 usługi

Bardzo polecam Panią Karolinę. Projektowała dla mnie kuchnie oraz łazienkę, wszystko było przepięknie zaprojektowane z dbałością o szczegóły, zlecenie wykonane na czas i z pełnym profesjonalizmem. Poza tym Pani Karolina potrafi tez trafnie doradzić, coś podpowiedzieć i jest bardzo sympatyczna osoba wiec współpracowało nam się bardzo dobrze ;) Pozdrawiam

Karolina Wykonawca

Dziękuję bardzo 😊

Usługi świadczone przez "Karolina Bogusz" 24

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika