Oceń wykonawcę

O mnie

Firma ArtJas ma przyjemność zaproponować swoje usługi w zakresie remontów i wykończeń domów, mieszkań czy innych lokali użytkowych. Specjalizujemy się między innymi w: pracach stolarskich i montażowych, szpachlowaniu, malowaniu, tapetowaniu, a długoletnie zagraniczne doświadczenie w branży gwarantuje profesjonalne podejście do powierzonych zadań. Mając również na uwadze Państwa czas oraz budżet zapewniamy terminową realizację powierzonych zadań, a korzystając z najwyższej jakości produktów gwarantujemy rzetelne wykonanie.

Wykonywane usługi

Opinie

Malowanie i tapetowanie wnętrz

February 16, 2019

Świetnie wykonana praca, żadnych problemów. Super kontakt z wykonawcą, wszystko dobrze zaplanowane - zapewniona również pomoc w doborze materiałów. Polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Gipsowanie ścian

December 18, 2018

Bardzo polecam Pana Artura, fachowiec jakich mało. Pan Artur szpachlował u nas regipsy, budował ściankę, malował, kładł tapetę, wykańczał regipsy wokół kominka, podjął się także wykończenia ściany przy schodach, czego odmówili inni fachowcy ze względu na poziom skomplikowania. Nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń do pracy Pana Artura. Wszystko wykonał solidnie, parę rzeczy też nam doradził. Pan Artur ma niespotykaną wśród polskich fachowców kulturę pracy - wszystko sprząta na bieżąco, zabezpiecza, nie ma mowy o zostawieniu bałaganu czy uszkodzeniu czegokolwiek. Świetny fachowiec a przy tym bardzo kulturalny i pomocny człowiek. Polecam z czystym sumieniem.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Pani Agnieszko, dziękuję za poświęconya czas i wspaniałą recenzję. Cieszę się, że jest Pani
zadowolna z wykonanej pracy. Zapraszam do współpracy przy okazji kolejnych realizacji.
Pozdrawiam, Artur

Przedsiębiorstwo remontowo-usługowe ArtJasWykonawca, Kraków

Gipsowanie ścian

October 23, 2018

Jestem bardzo zadowolony z roboty Pana Artura, który reprezentuję żadko spotykany gatunek profesjonalistów robiących więcej niż było początkowo spisano w umowie.

Najpierw myślałem że będę robił tylko gipsowanie jednej ścianki, ale przez to że podejscie Pana Artura mi bardzo odpowiadało stwierdziłem że za jednym zamachem załatwie i małowanie całego salonu. Śliczne wykonanie.

Zona drugi dzień ma uśmiech na twarzy :)

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Panie Arturze, bardzo dziękuję za najwyższą ocenę, cieszę się że jest Pan zadowolony z wykonanej pracy. p.s. Uśmiech Żony bezcenny :) Pozdrawiam i zapraszam do współpracy w przyszłości.

Przedsiębiorstwo remontowo-usługowe ArtJasWykonawca, Kraków

Obszar wykonywania usług