Oceń wykonawcę

O mnie

Chce Panstwu zaoferowac moje uslugi jako Zlota Rączka
Zakres uslug jest bardzo szeroki. Zarowno w domu jak i w ogrodzie.Zaczynając od prac wykonczeniowych każdego rodzaju montaż okien jak i rowniez malowanie szpachlowanie, polożenie paneli, murowanie .itp. Posiadam uprawnienia Sep wiec prace elektryczne moge wykonać zarowno montaż gniazdka jak i naprawa sprzętu Rtv i Agd.
Moja pasją jest praca z drewnem. Zajmuję sie też renowacja mebli
jak i tworzeniem unikalnych mebli. Chętnie wykonuję prace ogrodowe jak koszenie trawy, przycinanie drzew czy budowa altany ogrodowej itp. Dzialam glownie na terenie Krakowa i okolic. Zapraszam do kontaktu. Do kazdego klienta podchodze indywidualnie. Zapraszam do kontaktu. Chetnie odpowiem na pytania i jesli trzeba to doradze. Moj obszar dzialania to Krakow i okolice. Mozliwe dalsze miejscowosc

Wykonywane usługi

Budowa i remont

Opinie

Pozostałe usługi hydrauliczne

December 14, 2018

Szybko, sprawnie, ze znajomością rzeczy.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Pogotowie hydrauliczne

October 26, 2018

Jestem zadowolony z wykonanych prac. Usterka została usunięta.
Pan Przemek kupił potrzebne materiały, zwłaszcza niestandardową uszczelkę do zasilania wody. Poświęcił sporo czasu i wysiłku aby rozwiązać nasz problem.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Naprawa lodówki

October 24, 2018

"Bardzo jestem zadowolona z wykonania usługi.Szybko,sprawnie nie drogo.Mozna spokojnie porozmawiać i ustalić jaki wariant naprawy będzie najlepszy.Polecam bo warto skorzystać. Panie Przemku jeszcze raz bardzo dziekuje na pewno jeszcze skorzystam oceniam na 5 Elzbieta"

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług