Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Piotr Janicki, Puromax:

O mnie

Twoje rachunki za ogrzewanie niższe nawet o 60%!

Ocieplanie ścian budynków pianką PUR, izolacja dachu, poddaszy, stropu, przeciwwilgociowa, poliuretanowa, akustyczna - Warszawa, Łódź, Częstochowa, Kielce, Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, świętokrzyskie, mazowieckie, śląskie
Jesteśmy prężnie działającą firmą oferującą usługi docieplenia pianą natryskową. Jeśli potrzebujesz naszej pomocy, musisz wiedzieć, że:

Pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie amerykańskiej produkcji - gwarantuje to stałe ciśnienie i temperaturę pracy, co ma olbrzymi wpływ na jakość wykonanej izolacji

System docieplania pianką PUR - pozwala dotrzeć do nawet najbardziej skomplikowanych powierzchni i zakamarków w konstrukcjach dachowych

Ocieplenie przy pomocy piany natryskowej - jest najskuteczniejszą metodą izolacji cieplnej, jest to jedyne rozwiązanie w Twoim energooszczędnym domu.


Izolacje natryskowe pianki PUR charakteryzują się dużą trwałością. Sprawdzą się one zarówno w budownictwie jednorodzinnym, wielorodzinnym, jak i przemysłowym i usługowym. Charakteryzują się również dużą odpornością na drobnoustroje, pleśń i grzyby. Z biegiem lat nie tracą swoich pierwotnych właściwości w zakresie termoizolacji.

Ocieplanie poddasza i dachu pianką PUR jest najlepszą polecaną metodą izolacji w budownictwie, którą cechuje bardzo wysokie właściwości termoizolacyjne. Jeżeli chcemy, aby nasz dom nosił miano energooszczędnego, izolacja wykonana systemem piany pur to jedyne rozwiązanie.

Przy zastosowaniu izolacji natryskowych możemy liczyć na wysoką skuteczność wykonanego ocieplenia, co zapewni budynkowi odpowiednią energetykę cieplną. Wysoka szczelność izolacji natryskowych to również brak ryzyka powstania mostków termicznych.

Wykorzystanie pianki PUR do ocieplenia budynku daje również możliwość jego wyciszenia. Materiał poliuretanu odporny jest na gnicie, mrozy, a także nie reaguje na zapachy.

Obszar wykonywania usług