Jakub Bąbol, PUTMAJSTER

Poznań, WielkopolskieOnline 3 lata temu

O mnie

Posiadasz dom lub mieszkanie w stanie surowym - chętnie pomożemy w wykończeniu wnętrza. Stale działamy na terenie miasta Poznań i okolic. Posiadamy sprawnie działający, doświadczony zespół fachowców, którzy według ustaleń z inwestorem przeprowadzą wszelkie prace wykończeniowe wnętrza. Przed rozpoczęciem prac szczegółowo ustalimy zakres prac, które zostaną przeprowadzone oraz wykonamy i przedstawimy pełen kosztorys inwestycji.

Zlecając wykończenie wnętrz możesz liczyć na przeprowadzenie następujących prac budowlanych:

tynkowanie
szpachlowanie
malowanie
ścianki GK
sufity podwieszane
oświetlenie
posadzki
płytki
panele
tapetowanie
montaż armatury łazienkowej

Na każdym etapie rozmów Nasi fachowcy służą cenną radą i doświadczeniem zdobytym przy realizacji wielu skomplikowanych projektów związanych z wykończeniem wnętrz. Współnie zaplanujemy podział pomieszczeń, wykonanie elementów funkcjonalnych oraz dobierzemy najlepsze materiały budowlane.

Stale obserwujemy i nadążamy za panującymi trendami. Jesteśmy w stanie wykończyć wnętrze w każdym stylu wybranym przez klienta.

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, biznesowych oraz posiadających powierzchnie przemysłowe. Kompleksowo wykańczamy wnętrza domów, mieszkań, biurowców, restauracji, pub'ów, klubów i sklepów.

Opinie o "PUTMAJSTER"

Brak opinii.

Jesteś zadowolonym klientem?

Usługi świadczone przez "PUTMAJSTER" 106

Remont (44)

Cennik

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika