Skontaktuj się z Rafal Maciukiewicz:

O mnie

Witam. Wykonuje kompleksowo usługi remontu mieszkań na terenie poznania i okolic. Terminy do uzgodnienia, stawki zależne od projektów.

Rafal Maciukiewicz – 2 opinie (od 2 klientów)

Remont łazienki
21 października 2018

Wykonanie łazienki to totalna porażka. Pieniądze zapłacone w całości - natomiast łazienka nie została skończona. Pan miał wrócić dokończyć kładzenie płytek - jednak do tej pory łazienka nie zostala ukończona (remont był w lipcu). Pisze smsy że będzie po czym nie przyjeżdza i ani słowem się nie odezwie. Ogólnie - płytki na podłodze jedna wyżej druga niżej, pod prysznicem masakrycznie pouszczerbiane płytki. Ściany miały być wygładzone - a wszedzie dziury, niedomalowane ściany. System podtynkowy wc obudowany krzywo, nowa muszla wc zachlapana klejem do płytek. (Ne wspomne ile mnie kosztowało wyszorowanie muszli bez jej uszkodzenia) Kupione były 2 grube folie do zakrycia i nie wiem w jakim celu - łazienka mała 3,5 m. Grzejnik drabinkowy był ściagany – po założeniu brak zaślepek. Dodatkowo ochlapane zostały klejem do płytek świeżo pomalowane ściany w korytarzu i wiatrołapie. Czuje się oszukana, a łazienka nie jest skończona. Faktury również nie otrzymałam. Żałuję, że ufałam w uczciwość...

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Montaż drzwi
12 września 2018

Ten pan po prostu zapomniał, że się umówił na pomiar. Bez zbędnego komentarza.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Nie polecam zleceń od tej osoby, bo jak mozna je wykonac skoro fizycznie nawet ich nie ma. Montaż 7 par drzwi, które wogóle nie zostały jeszcze zamówione to lekko nie poważne ze strony osoby zlecającej.

Rafal MaciukiewiczWykonawca, Poznań

Rafal MaciukiewiczWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług