Gracjan Kurpik, Rem-Masters Polecany!

Sopot, PomorskieOnline 8 godzin temu
12 lat doświadczenia 4 lata na Fixly
4.5

33 opinie

(od 22 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Remonty od A do Z. Wykończenia pod klucz. Instalacje wod-kan. Instalacje prądowe.

Opinie o "Rem-Masters" 33

4.5

33 opinie (od 22 klientów)

Opinia z Fixly

Iwona

Gdańsk

Takich wykonawców to ze świecą szukać!
Remontowałam już kilka mieszkań, ale ekipa na czele z Panem Gracjanem to cudowni, rzetelni i bardzo dokładni wykonawcy. Zleciłam wykończenie mieszkania w stanie deweloperskiego (wykonanie łazienki, położenie podłogi, malowanie i tynkowanie). Współpraca przebiegła wzorowo. Dostałam potrzebne rady i wskazówki, nie było problemu z „dołożeniem” prac typu przeniesienie gniazdek , wymiana włączników. Polecam każdemu kto nie ma czasu codziennie nadzorować remontu i chce żeby jego mieszkanie wyglądało estetycznie!

Opinia z Fixly

Przemyslaw

Gdańsk

Bardzo fachowa pomoc. Remont zrobiony szybko i solidnie. Bez zarzutow. Zarowno pan Gracjan jak i Pan Tomasz bardzo uprzejmi, cierpliwi, bezproblemowi, uczciwi, chetnie doradza gdy trzeba. Lazienka zrobiona bardzo ladnie i bez niedociagniec. Cena tez przyzwoita, niedrozsza od konkurencji. Nie wiem co jeszcze moglbym tu napisac. Ogolnie polecam 🙂

Opinia z Fixly

Grzegorz

Gdańsk

Polecam z całego serca. Pan Gracjan jest rzeczowy, kompetentny, życzliwy, a przede wszystkim cierpliwy w tłumaczeniu wykonywanych prac. Komunikatywność na takim poziomie, że laik wszystko zrozumie. Prace finalnie wykonane przed terminem, z bardzo dobrym efektem.


Usługi świadczone przez "Rem-Masters" 128

Cennik

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika