Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Usługi remontowo budowlane w lokalach prywatnych i dla firm : malowanie w pomieszczeniach i na zewnątrz , wylewki ,podłogi - panele ,płytki ,wykładziny ,tapetowanie ,szpachlowanie ,parapety ,zabudowy g-k ,montaż mebli ,izolacje , słupki , murki z klinkieru , itp.

Opinie

Usługi remontowe

17 czerwca 2019

Pan Zbigniew Misior remontował mi dom ( nowa kuchnia, nowa łazienka, malowanie ścian w całym domu i mnóstwo innych drobnych napraw). Po wielu przygodach z rożnymi"specjalistami" pan Zbyszek przywrócił mi wiarę w ludzi. Niesamowicie pozytywny człowiek, bardzo słowny, solidny, terminowy. jakość pracy bez zarzutu. Gorąco polecam. Mogę powiedzieć, ze remont z panem Zbyszkiem to czysta przyjemność. Poleciłam usługi pana Zbyszka znajomym. Wszyscy mega zadowoleni

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Usługi remontowe

5 września 2018

Bardzo dobry wykonawca ,potrafi myśleć koncepcyjnie ,wykonuje powierzone mu zadania z należytą starannością ,pracowity ,uczciwy ,bardzo miły ,jestem z tego Pana bardzo zadowolona sprawdził się w 100 % z powierzonych mu zadań .Będę korzystała z jego usług w przyszłości i polecam wszystkim .

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług