Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Marek Nowacki, PPHU Stolmar:

O mnie

Firma Stolmar istnieje już od 20 lat zajmujemy się wszelkiego rodzaju usługami stolarskimi .Wykonujemy meble na wymiar wedlug projektu klienta(służymy też porada) zabudowy nietypowe szafy przesuwne i nowoczesne kuchnie z połyskiem meble łazienkowe ,meble ogrodowe, altanki
Wykonujemy również zabudowę stoisk targowych.Jesli interesuje Cię oferta zapraszamy do kontaktu telefonicznie lub e-mailem

Marek Nowacki, PPHU Stolmar Opinie

Meble na wymiar
9 września 2019

Niestety, usługa którą wykonał Pan u mnie jest baaardzo daleka od ideału. Pełno ubytków na pólkach w szafie, ponadto fronty niedomalowane w wielu miejscach, niedoszlifowane. Sam bez wiedzy zmienia projekt i przy montażu jest niespodzianka.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Szafy na wymiar
11 sierpnia 2019

Pełen profesjonalizm, szafy wykonane terminowo i w dobrej cenie. Polecam firmę.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Meble na wymiar
4 czerwca 2019

P.Marek Nadal nie dokończył zlecenia, do wykonania wiele poprawek- p.Marek nie przyjeżdza od prawie pół roku na umówione spotkania, nie odbiera telefonów. Chcieliśmy na zlecenie otrzymać fakturę-p.Marek podniósł cenę mebli o VAT, ale faktury nigdy nie wystawił. Nie mam wyjścia i sprawę będę musiała zgłosić do urzędu skarbowego. Sam mebel wykonany bardzo niestarannie i niechlujnie (fronty popękały, mają smugi po malowaniu, blat drewniany poplamiony farbą, LEDy popsuły się zaraz po montażu- na zdjęciu pokazane jak zostały zamontowane LEDy w "ekskluzywnej" bibliotece!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Marek Nowacki, PPHU StolmarWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług