Skontaktuj się z Studio Mebli Król:

O mnie

Firma Studio Mebli Król powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie klientów na indywidualnie projektowane meble, oraz ich profesjonalne wykonanie. Każdy z Nas jest inny, dlatego tworzymy meble dopasowane do Twoich potrzeb. Wspólnymi cechami które, łączą wszystkie nasze realizacje są wysoka jakość wykonania, oraz profesjonalizm od pierwszego kontaktu, aż do zakończenia projektu. Jesteśmy doświadczonym, zgranym zespołem specjalistów pracujących dla Twojej pełnej satysfakcji, dlatego warto nam zaufać. Wykonujemy na indywidualne zamówienie meble kuchenne, szafy wnękowe, meble łazienkowe, garderoby i inne. Specjalizujemy się w meblach nietypowych, trudnych do wykonania. Największą satysfakcję przynoszą nam skomplikowane i wymagające realizacje.
Wykonujemy meble jedynie z wysokiej jakości materiałów, produkowanych przy użyciu najnowocześniejszych technologii, posiadających atesty i gwarancję. Do produkcji naszych mebli używamy nowoczesnych maszyn sterowanych numerycznie, oraz oprogramowania CAD/CAM co pozwala nam uzyskać najwyższą jakość.
Oferujemy kompleksową obsługę w postaci pomiaru, projektu, wizualizacji, wyceny, produkcji, montażu.
Realizujemy zamówienia na meble na terenie Łodzi i okolic, gwarantujemy krótkie terminy realizacji i konkurencyjne ceny...

Studio Mebli KrólWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług