Oceń wykonawcę

O mnie

Szukasz parkieciarza?

Time for Wood nawiąże współpracę w następującym zakresie:

Stawiamy na estetykę i solidność.

-Montaż Podłóg warstwowych, litych , paneli podłogowych, winyli podłogowych

(W cenach za m2 zawarte jest oczywiście przygotowanie podłoża: szlifowanie, odkurzanie (gruntowanie, o ile spełnia normy, jest przestrzennie przygotowane).

Łączenia z kamieniem (płytkami) tzw. łączenia delatacyjne pomieszczeń, uzupełniane SikaFlexem w kolorze drewna, bądź listwy łączeniowe przy panelach (np. łazienka (płytki)-->podłoga warstwowa, panel) - uzupełnienia.

-Montaż listew przypodłogowych z mdf (cokoły) -listwy fornirowane, lite

(Wszystkie listwy oczywiście akrylowane od góry-silikonowane od dołu-malowane łączenia zewnętrzne, wewnętrzne i prostopadłe)

Bardzo wysoka jakość wykończenia

Pakiet pomiarowy?

Pomiar wilgotności posadzki -Hydromete lub CM, pomiar obwodowy pomieszczeń dalmierzem z uwzględnieniem zapasu-pomiar listew z uwzględnieniem zapasu, wykaz nierówności na łacie 2m oraz test wytrzymałościowy posadzki

-Przygotowanie podłoża pod montaż: szlifowanie posadzki diamentami, gruntowanie, równanie, wyklejanie fizeliny-jest indywidualnie wyceniane.

Zbliżony czas realizacji -montaż podłóg do 30m2 (uwzględnione gruntowanie)/1 dzień
od 30m2 do 70m2 -2 dni
Listwy do 35m-1 dzień
powyżej 35m-2 dni lub więcej

Proszę o kontakt telefoniczny od 7:00 do 22:00, bezpłatnie doradzę z jakimi sklepami (salonami) nawiązać współpracę, na co zwracać uwagę, od czego zacząć.

Wystawiam faktury VAT -Firma jest ubezpieczona
Gwarancja 2 lata na usługi.

Płatność w większości przypadków, po skończonej realizacji.

Jeżeli jesteś wykwalifikowanym parkieciarzem z doświadczeniem zapraszam do współpracy, dobre warunki finansowe, pomoc w założeniu i rozwinięciu własnej działalności.

Time for Wood ;)
Teraz czas na Twoją podłogę!

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług