Krzysztof Domarus, Usługi Stolarskie i Renowacje

Łebieńska Huta, PomorskieOnline 2 lata temu
2 lata doświadczenia 4 lata na Fixly
1.9

8 opinii

(od 6 klientów)

O mnie

Wykonuję kuchnie, drzwi , schody, zabudowy, wnęki, według życzenia klienta.

Opinie o "Usługi Stolarskie i Renowacje" 8

1.9

8 opinii (od 6 klientów)

Basia

Nie widziałam wcześniejszych opinii, bo chyba nie zdecydowałabym się wówczas na usługi Pana Doamrus. Stolarz dokonał renowacji moich 25-letnnich dębowych mebli (stół, ława, witryna, szafka RTV, barek i 4 krzesła). Wszystko zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Meble wróciły do nas nowe, jak ze sklepu. Super renowacja, super starannie wykonana praca. Cieszę się, że nie widziałam wcześniejszych opinii i zaufałam Panu Domarus. Osobiście polecam.

Ania

Banino

Przechodzę przez tego człowieka koszmar!!! Schody miały być zrobione 20.06, ponieważ od lipca wprowadzaliśmy się do domu z dwójką małych dzieci, więc schody to must have. Do tego czasu zapewniał, że zdąży. Po tym terminie zaczęła się lawina kłamstw, wymówek, zapewnień, że przyjedzie „jutro” , które do dziś nie nastąpiło. Zostałam bez schodów, bez zaliczki i bez szans na realizację - poprosiliśmy o zwrot materiałów lub zaliczki - nie ma mowy!!! Tylko sąd!!!

WW

Stolarz+2 usługi

również przestrzegam przed współpracą z Panem Krzysztofem Domarusem. Nie dotrzymuje terminów, ciągle kłamie i przesuwa ustalone terminy. Na niego tylko sąd. Poza tym to co robi to jest jakiś dramat - jakoś tego co już zrobi pozostawia wiele do życzenia.

Usługi świadczone przez "Usługi Stolarskie i Renowacje" 10

Cennik

    Brak cennika