Wojciech Magiera

Tomaszów Mazowiecki, ŁódzkieOnline 3 lata temu
8 lat doświadczenia

O mnie

KOMPLEKSOWE IZOLACJE BUDYNKÓW

Oferujemy Państwu profesjonalną instalację izolacji budynku poprzez docieplenie nowoczesnymi, energooszczędnymi, ekologicznymi i – co najważniejsze – certyfikowanymi pianami oraz powłokami natryskowymi. Wykonujemy bariery dźwiękowe, termiczne oraz hydroizolacyjne.

Jesteśmy w stanie zainstalować izolacje w każdym segmencie domu lub lokalu użytkowego – od fundamentów, przez pomieszczenia, aż po poddasze. Zajmujemy się również izolacjami rolnych pomieszczeń gospodarczych takich jak kurniki, chlewnie czy przechowalnie owoców, warzyw lub zboża.

Obsługujemy Klientów na terenie do 300 km od Tomaszowa Mazowieckiego. Dysponujemy specjalistycznymi maszynami i markowymi pianami dzięki czemu zlecenia wykonujemy przez cały rok, niezależnie od pogody i warunków atmosferycznych.
ZAUFAJ DOŚWIADCZONYM PROFESJONALISTOM

Od ponad 20 lat pracujemy w branży budowlanej przy docieplaniach i wykończeniach budynków. Praca na projektach krajowych oraz zagraniczna praktyka zdobyta w Niemczech i Wielkiej Brytanii sprawiła, iż zyskaliśmy cenne doświadczenie. Dzięki temu zlecając nam pracę mają Państwo pewność pozostawienia swych czterech ścian w dobrych rękach.

Docieplenia budynków są naszą pasją, a wiedza jaką dysponujemy w tym temacie jest bogata. Każdemu Klientowi służymy profesjonalnym doradztwem i indywidualną wyceną wstępną. Ponadto przynależymy do Grupy Demilec'a – światowego lidera w dziedzinie izolacji. Firma WOJ-TOM jest autoryzowanym wykonawcą izolacji natryskowych w technologii Demilec USA, LLC. Dodatkowo specjaliści Wojciech Magiera i Tomasz Węglarski posiadają certyfikaty autoryzowanych wykonawców-instalatorów produktów Demilec USA, LLC. Materiały tego producenta posiadają wszelkie niezbędne polskie atesty i certyfikaty, a w przeciągu 40 dni od wykonania zlecenia izolacji Klient otrzymuje od nas pełną dokumentację wraz z DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĘ producenta na jakość zastosowanego materiału!

Zapraszamy na stronę www.piana-izolacja-lodz.pl, na której znajdą Państwo liczne filmy i zdjęcia z naszych prac oraz wszelkie aktualne certyfikaty, które zaświadczają o naszym profesjonalizmie.
ZAINWESTUJ W JAKOŚĆ


Piana, którą aplikujemy, nie starzeje się, nie ulega degradacji, dodatkowo nawet impregnuje drewno lub zabezpiecza metal przed korozją. Piana tworzy bezszwową jednolitą powłokę energooszczędną, która jest w pełni ekologiczna i bezzapachowa będąc przyjazna alergikom. Pamiętaj, piana dokładnie wypełniając każdą szczelinę, łączenie, pęknięcie, szparę czy pustą przestrzeń eliminuje powstanie mostków termicznych dzięki czemu nie kumuluje wilgoci.

Izolacje pianą natryskową są błyskawicznie wykonywane – standardowy dom o powierzchni ok. 250-300 m2 dokładnie ocieplimy w przeciągu zaledwie jednego dnia! Niestraszne nam trudne warunki atmosferyczne – prace izolacyjne możemy przeprowadzać nawet w zimie. Piany para-przepuszczalne stosujemy na beton, drewno, płytę OSB, a także na blachę czy folię.

Pamiętaj, że inwestycja w doskonałą izolację domów i pomieszczeń zwróci się na przestrzeni lat.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Opinie o "Woj-Tom Izolacje Natryskowe S.C."

Brak opinii.

Jesteś zadowolonym klientem?

Usługi świadczone przez "Woj-Tom Izolacje Natryskowe S.C." 2

Cennik

    Brak cennika