Paweł Matyjasek

Bednary, MazowieckieOnline 8 miesięcy temu
8 lat doświadczenia 3 lata na Fixly Firma
5.0

7 opinii

(od 5 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Zajmujemy się ociepleniem domków jednorodzinnych oraz większych budynków do 500m2. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych jak i również firm oraz deweloperów. Czas wykonanego zlecenia, zależny jest od wielkości powierzchni która jest do ocieplenia. Zwykle domki rodzinne, czy też pomieszczenia do 300m2 wykonujemy w terminie jednego dnia. Zawsze dbamy o czystość miejsca pracy, dlatego zawsze po wykonanym zleceniu, sprzątamy je.

Używamy komponentów oraz sprzętu wysokiej jakości dzięki temu mamy pewność że nasze zlecenia są wykonywane precyzyjnie oraz dokładnie, co przekłada się na wysoką jakość. To właśnie dzięki temu możemy śmiało powiedzieć że perfekcyjność wykonywanych zadań oraz zadowolony klient są dla nas najważniejsze!

Dowiedz się o nas czegoś więcej!

Posiadamy również doświadczenie przy wylewkach miksokretem. Doświadczenie oraz solidne wykonywanie naszych zleceń pozwala nam na docieranie do coraz większej liczby klientów, dzięki rekomendacją innych osób. Naszym celem jest uzyskanie maksymalnie dobrej jakości wykonanej wylewki przy minimalizowaniu kosztów dla inwestora. Oferujemy profesjonalny pomiar oraz wycenę po wcześniejszym umówieniu spotkania.

Profesjonalizm pod każdym względem! Ceny zaczynające się już od 2,5zł netto 1cm/m2 Do wyboru komponenty od Polskich jak i zagranicznych producentów. Każdy klient otrzymuje od nad indywidualną wycenę po wcześniejszych oględzinach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Więcej informacji telefonicznie lub na naszej stronie internetowej.

Oferteo: https://almat.oferteo.pl
www: https://almatduo.pl
FB: https://www.facebook.com/almatduo

Opinie o "ALMAT - Ocieplenia pianą PUR oraz wylewki miksokretem" 7

5

7 opinii (od 5 klientów)

Opinia z Fixly

Mariusz

Jaktorów

Wykonawca punktualny i konkretny. Wylewka wykonana z dużą dokładnością i zgodnie ze sztuką.

Opinia z Fixly

Artur

Teresin, sochaczewski

Wylewki zrobione terminowo, solidnie, uczciwie i w świetnej atmosferze. Polecam Pana Pawła i ekipę na 100%. 😊

Opinia z Fixly

Urszula

Sochaczew

Ocieplenie poddasza pianką+1 usługa

Pan Paweł spełnił wszystkie moje oczekiwania fachowca. Po pierwsze konkretny i punktualny, odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania , po drugie szybko, sprawnie i tanio wykonał usługę ocieplenia poddasza pianka pur. Jestem bardzo zadowolona. Gorąco polecam!

Usługi świadczone przez ALMAT - Ocieplenia pianą PUR oraz wylewki miksokretem 22

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika