Skontaktuj się z Paweł Matyjasek:

O mnie

Zajmujemy się ociepleniem domków jednorodzinnych oraz większych budynków do 500m2. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych jak i również firm oraz deweloperów. Czas wykonanego zlecenia, zależny jest od wielkości powierzchni która jest do ocieplenia. Zwykle domki rodzinne, czy też pomieszczenia do 300m2 wykonujemy w terminie jednego dnia. Zawsze dbamy o czystość miejsca pracy, dlatego zawsze po wykonanym zleceniu, sprzątamy je.

Używamy komponentów oraz sprzętu wysokiej jakości dzięki temu mamy pewność że nasze zlecenia są wykonywane precyzyjnie oraz dokładnie, co przekłada się na wysoką jakość. To właśnie dzięki temu możemy śmiało powiedzieć że perfekcyjność wykonywanych zadań oraz zadowolony klient są dla nas najważniejsze!

Dowiedz się o nas czegoś więcej!

Posiadamy również doświadczenie przy wylewkach miksokretem. Doświadczenie oraz solidne wykonywanie naszych zleceń pozwala nam na docieranie do coraz większej liczby klientów, dzięki rekomendacją innych osób. Naszym celem jest uzyskanie maksymalnie dobrej jakości wykonanej wylewki przy minimalizowaniu kosztów dla inwestora. Oferujemy profesjonalny pomiar oraz wycenę po wcześniejszym umówieniu spotkania.

Profesjonalizm pod każdym względem! Ceny zaczynające się już od 2,5zł netto 1cm/m2 Do wyboru komponenty od Polskich jak i zagranicznych producentów. Każdy klient otrzymuje od nad indywidualną wycenę po wcześniejszych oględzinach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Więcej informacji telefonicznie lub na naszej stronie internetowej.

Oferteo: https://almat.oferteo.pl
www: https://almatduo.pl
FB: https://www.facebook.com/almatduo

Paweł Matyjasek – 5 opinii (od 3 klientów)

1 opinia z Fixly

2 opinie spoza Fixly

Paweł MatyjasekWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług

Dane rejestrowe

NIP

8361332638

Data rozpoczęcia działalności

17.11.2015

Nazwa Firmy

"ALMAT" Paweł Matyjasek

Adres Firmy

96-330 Bednary