Skontaktuj się z Adam Maszkiewicz:

O mnie

Dzień dobry:

Posiadam niezbędne trzy uprawnienia energetyczne (SEP do 1KV; Dozór i Pomiary energetyczne), które wymagane są do prac elektrycznych, a co za tym idzie po zakończonej pracy podpisuje stosowne dokumenty wymagane do gwarancji.
Zajmuje się projektowaniem instalacji elektrycznych od układów tras kablowych po rozdzielnie elektryczne, które zawierają trasy elektryczne i teletechniczne. (Punkty: Gniazda, Światło, TV, Internet, Kotłownie, internet, monitoring, alarm itp.). Oraz montażem osprzętu oświetlenia, elektrycznego, gniazd, TV, systemów alarmowych, monitoringu czy inteligentnego domu itp. A także naprawą, modernizacją istniejących instalacji elektrycznych. Wykonuje też pomiary elektryczne profesjonalnym miernikiem Sonel MPI-520. Posiadam też niezbędny sprzęt który umożliwia profesjonalną usługę. Zapraszam do zapoznania się z komentarzami.

Z Poważaniem;
Adam Maszkiewicz

Uprawnienia:
E i D
SEP do 1KV;
SEP - Dozór;
SEP - Pomiary energetyczne.

Adam Maszkiewicz – 134 opinie (od 64 klientów)

Pozostałe usługi elektryczne+2 usługi

Instalacje elektryczne

Audyt energetyczny

20 września 2020

Polecam, naprawa fuszerki po innym elektryku. Wykazanie sfałszowanych dokumentów pomiarowych. Doprowadzenie do poprawnego działania, instalacji elektrycznej. Zakres prac, duży i czasochłonny 20 dni, ciężkiej pracy w budynku. Polecam za rzetelność, odpowiedzialność. Teraz zanim wybiorę kogoś, nie będzie jedynym kryterium cena. A opinia. Oraz wstępna weryfikacja. Pan wie co robi. Posiada wiedzę, sprzęt. Obeznany jest z prawem i normami oraz ustawami.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Pozostałe usługi elektryczne+1 usługa

Pogotowie elektryczne

1 września 2020

Naprawa, połączenie alu. Ok

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Pozostałe usługi elektryczne+2 usługi

Instalacje elektryczne

Montaż instalacji elektrycznej

31 sierpnia 2020

Polecam Pana i jego Kolegę.
Jestem w pozytywnym szoku.
Wymiana instalacji z aluminium na miedź.
Montaż urządzeń oraz gniazd itp, wszystko zgodnie z terminem na koniec dostałem dokumentację. Wow, nie wiem co napisać pełna profesja. Kończąc Panowie poprawiali elektrykę. Po z Panu, pokazali też co się dzieje gdy jest źle zrobione połączenie między aluminium a miedzią, aż nogi mi się ugięły, stopione wszystko. Po prostu polecam wiedzą co robią. Warto było poczekać na wolny termin.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Adam MaszkiewiczWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług