Adam Maszkiewicz Polecany!

Gdańsk, PomorskieOnline 2 dni temu
11 lat doświadczenia 3 lata na Fixly
5.0

157 opinii

(od 78 klientów)

O mnie

Dzień dobry:

Posiadam niezbędne trzy uprawnienia energetyczne (SEP do 1KV; Dozór i Pomiary energetyczne), które wymagane są do prac elektrycznych, a co za tym idzie po zakończonej pracy podpisuje stosowne dokumenty wymagane do gwarancji.
Zajmuje się projektowaniem instalacji elektrycznych od układów tras kablowych po rozdzielnie elektryczne, które zawierają trasy elektryczne i teletechniczne. (Punkty: Gniazda, Światło, TV, Internet, Kotłownie, internet, monitoring, alarm itp.). Oraz montażem osprzętu oświetlenia, elektrycznego, gniazd, TV, systemów alarmowych, monitoringu czy inteligentnego domu itp. A także naprawą, modernizacją istniejących instalacji elektrycznych. Wykonuje też pomiary elektryczne profesjonalnym miernikiem Sonel MPI-540 PV. Posiadam też niezbędny sprzęt który umożliwia profesjonalną usługę. Zapraszam do zapoznania się z komentarzami.

Z Poważaniem;
Adam Maszkiewicz

Opinie o "Adam Maszkiewicz" 157

5

157 opinii (od 78 klientów)

Opinia z Fixly

Wojciech

Gdańsk

Polecam, Pan Adam jest punktualny i zna się na wykonywanych usługach. Wykonawca posiada przy tym kompletne narzędzia potrzebne do wykonywanych prac.

Opinia z Fixly

Pawel

Gdańsk

Jestem bardzo zadowolony z uslugi

Opinia z Fixly

Michał

Sulmin

Instalacje elektryczne+2 usługi

Pan Adam to profesjonalista w każdym calu. U
niego nie ma drogi ma skróty. Punktualność, dotrzymywanie słowa i wiedza poparta właściwym wykonaniem. Lubię pracę z kompetentnymi osobami.

Usługi świadczone przez Adam Maszkiewicz 27

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika