Adam Maszkiewicz Polecany!

Gdańsk, PomorskieOnline 18 dni temu
10 lat doświadczenia 2 lata na Fixly
5.0

148 opinii

(od 71 klientów)

O mnie

Dzień dobry:

Posiadam niezbędne trzy uprawnienia energetyczne (SEP do 1KV; Dozór i Pomiary energetyczne), które wymagane są do prac elektrycznych, a co za tym idzie po zakończonej pracy podpisuje stosowne dokumenty wymagane do gwarancji.
Zajmuje się projektowaniem instalacji elektrycznych od układów tras kablowych po rozdzielnie elektryczne, które zawierają trasy elektryczne i teletechniczne. (Punkty: Gniazda, Światło, TV, Internet, Kotłownie, internet, monitoring, alarm itp.). Oraz montażem osprzętu oświetlenia, elektrycznego, gniazd, TV, systemów alarmowych, monitoringu czy inteligentnego domu itp. A także naprawą, modernizacją istniejących instalacji elektrycznych. Wykonuje też pomiary elektryczne profesjonalnym miernikiem Sonel MPI-520. Posiadam też niezbędny sprzęt który umożliwia profesjonalną usługę. Zapraszam do zapoznania się z komentarzami.

Z Poważaniem;
Adam Maszkiewicz

Opinie o "Adam Maszkiewicz" 148

5

148 opinii (od 71 klientów)

21 czerwca 2021

Opinia z Fixly

Łukasz

Gdańsk

Pozostałe usługi elektryczne+1 usługa

Wezwanie do prostej naprawy gniazdka. Na miejscu okazało się że do wymiany również rozdzielnia (bezpieczniki uszkodzone, wstawione nieodpowiednie do mieszkania aby zniwelować problemy z instalacją), kable popalone w ścianach, część pozostałych gniazdek poprzepalanych. Naprawa po poprzednim fachowcu, szybko miło uczciwie i sprawnie. Nie zrzuca tez, co się czasem zdarza, na klienta zakupu materiałów. Przed pracą przekazane pieniądze na ich zakup, rozliczenie na koniec prac zgodnie z fakturą i zniżkami jakie pan Adam ma w hurtowniach. Osobno wyceniana praca, osobno materiały. Szczerze polecam.

31 grudnia 2020

Opinia z Fixly

Patrycja

Toruń

Wymiana instalacji elektrycznej+2 usługi

Świetny fachowiec, nie ma zastrzeżeń. Polecam serdecznie!

23 grudnia 2020

Marta

Pomiary elektryczne+2 usługi

Polecam z Mężem wykonawcę. Awaria powstała w trakcie wiercenia. Poprzedni elektryk, nie posiadał narzędzi do pracy. I chciał, umówić się na kucie pół mieszkania. Pan Adam, podszedł do sprawy na spokojnie, profesjonalnie. Zrobił wywiad, co pozwoliło określić, plan działania. Naprawił awarię. Okazało się, że w trakcie wiercenia, powstało zwarcie, które uszkodziło, zabezpieczenia przed domem, kolejny powód awari spalone, zabezpieczenia w rozdzielni elektrycznej. Pan na bieżąco, wyjaśniał, co i jak. Zrobił, też pomiary. Polecamy za profesjonalne podejście do pracy. Rzetelność oraz słowność.

Usługi świadczone przez "Adam Maszkiewicz" 37