Skontaktuj się z Ariel Włodarczyk, A.W. Construction:

O mnie

Naszą firmę tworzy zespół specjalistów, zajmujących się przeprowadzaniem remontów i prac wykończeniowych. Posiadamy niezbędne doświadczenie pozwalające sprawnie i efektywnie realizować projekty remontowe, które powierzają nam nasi klienci, zaczynając od wykonania szczegółowego kosztorysu prac i przygotowania pomieszczeń, po wykończenie wszelkich powierzchni, montaż instalacji elektrycznych, grzewczych i hydraulicznych oraz systemów wentylacyjnych. W przypadku instalacji grzewczych oferujemy wymianę grzejników, bez potrzeby opróżniania wody z instalacji. Jako renomowana firma remontowa dbamy o wysoką jakość oraz trwałość wykonywanych prac i instalacji. Każde zlecenie jest dla nas ważne i podchodzimy rzetelnie do jego wykonania, niezależnie od wielkości inwestycji. Dużą uwagę zwracamy na czystość w trakcie i po zakończeniu pracy, co pozwala naszym klientom zachować pewność, że odbiorą pomieszczenia w stanie idealnym i zgodnym z wcześniejszymi ustaleniami. Równie istotne jest dla nas stosowanie dobrej jakości materiałów oraz profesjonalnych narzędzi, dzięki którym prace przebiegają sprawnie. Nasza firma remontowa działa w Katowicach, Mikołowie, Zabrzu, Gliwicach oraz innych miastach Aglomeracji Śląskiej.

Ariel Włodarczyk, A.W. Construction Opinie

Układanie płytek+2 usługi

Pozostałe usługi malarskie

Pogotowie hydrauliczne

31 lipca 2019

Ariel i jego zespół byli wspaniali. Zadbali o wszystkie szczegóły, nawet do zamieszczenia zawiadomienia dla całego budynku, przepraszając za hałas i zakłócenia.

Nic nie było dla niego problemem. Zawsze wymyślał rozwiązania differnet w każdej sytuacji, która się pojawiła. Jest bardzo cierpliwy i spokojny. Jego zespół był zawsze na miejscu, kiedy powiedzieli, że tak będzie. Jakość pracy była bardzo dobra i zakończyli prace, kiedy powiedzieli, że tak.

Ariel jest bardzo kompetentna, profesjonalna, godna zaufania. Gorąco polecam go każdemu, kto chce odnowić swoje mieszkanie.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Remont mieszkania
9 lipca 2019

Bardzo polecam tego wykonawce. U mnie Pan Ariel remontował całe mieszkanie, a nie było łatwo bo to zabytkowa kamienica. Ale wszytko poszło dobrze. Jakość wykonania na najwyższym poziomie. Widać, że fachowiec zna się na tym co robi. Dodatkowo wysoka kultura osobista. Polecam!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Remont mieszkania
6 lipca 2019

Profesjonalne wykonanie usługi, szybko i ze starannością.
Ekipa godna polecenia. Wykonała remont całego mieszkania w bloku z wielkiej płyty. Od wymiana instalacji elektrycznej, poprzez stawianie ścianki działowej, aż po malowanie oraz układanie paneli.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Ariel Włodarczyk, A.W. ConstructionWykonywane usługi

Montaż i naprawa

Obszar wykonywania usług