Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Oktawia Sobierska, Art-Bud Budownictwo:

O mnie

Firma ART-BUD wykonuje usługi budowlane nieprzerwanie od 1998 roku.

Dla najbardziej wymagających klientów oferujemy:
- budowę domów,
- docieplenie budynków,
- wymianę pokryć dachowych,
- przebudowę wnętrz,
- montaż sufitów DPS,
- montaż ścianek gipsowych,
- wykonanie tapet natryskowych i tynków ozdobnych.

Artbud reprezentuje najwyższe standardy techniczne oraz zatrudnia tylko doświadczonych profesjonalistów. Nasza obsługa zapewnia doradztwo w zakresie bezpłatnego pomiaru, montażu oraz obsługę serwisową w okresie gwarancji oraz po jej zakończeniu. Realizacje dokonujemy zawsze w założonych terminach. Dowodem wysokiej jakości oferowanych usług są liczne firmy, które obdarzyły nas zaufaniem.


Aby mieć pewność, że nasze produkty mają doskonałą jakość współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku Polskim. Nasza firma wypracowała również wysoką pozycję na rynku aluminiowych konstrukcji w realizacji zimowych ogrodów, szklanych tarasów, patio i balkonów. Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży oraz zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.

Terminowość Profesjonalizm Nowoczesne Technologie

Oktawia Sobierska, Art-Bud BudownictwoWykonywane usługi

Remont

Obszar wykonywania usług