Skontaktuj się z DACHY SZÓSTAK:

O mnie

DACHY OKNA RYNNY DRZWI BRAMY AKCESORIA
Dachy Szóstak to firma, która zapewnia kompleksową obsługę Państwa przedsięwzięcia związanego z zakupem oraz wymianą pokrycia dachowego.

Wybierając naszą ofertę, mogą Państwo liczyć na darmowy pomiar, wybór najlepszego rodzaju pokrycia według Państwa preferencji oraz montaż wykonany przez profesjonalną ekipę dekarską.

Nasz zespół przeprowadzi Państwa przez cały proces zakupu, a inwestycja w dach przebiegnie bezproblemowo!
Zapraszamy do naszego punktu, gdzie można obejrzeć nasz asortyment i dokonać zakupu. Od samego początku istnienia współpracujemy z największymi a zarazem najlepszymi producentami pokryć dachowych, krajowych jak i zagranicznych, dostępnych na polskim rynku budowlanym takimi jak Blachy Pruszyński, Polonica, Regamet, Tilcor, Novatik, Owens, Roben, Creaton, Brass.. Współpracujący z nami producenci oferują wyroby, które odpowiadają polskim i europejskim normom, oraz udzielają na nie wieloletnich gwarancji. Materiały te są z powodzeniem stosowane w budownictwie jedno- i wielorodzinnym, a także przemysłowym.
W naszej ofercie znajdą Państwo także okna dachowe firmy Fakro oraz Roto, okna, rolety oraz bramy garażowe firmy Dako, akcesoria dachowe, śruby, wkręty.
Na wszystkie Państwa zapytania odpowiemy telefonicznie, mailowo bądź na miejscu. Serdecznie zapraszamy!

U nas zakupią Państwo:
Blachy modułowe
Blachodachówki
Gonty
Membrany i folie dachowe
Dachówki ceramiczne i cementowe
Rynny
Okna
Rolety
Bramy garażowe
Wkręty, śruby
Akcesoria dachowe

Usługa dekarska z materiałem możliwa jest z płatnością na 8% VAT.

Można u nas zakupić także:
OKNA Z MONTAŻEM
OKNA DACHOWE
DRZWI WEJŚCIOWE
BRAMY SEGMENTOWE
PARAPETY

DACHY SZÓSTAKWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług