Ireneusz Szafran, Fello Sp. z o.o.

Pszczyna, ŚląskieOnline rok temu
4 lata doświadczenia 4 lata na Fixly

O mnie

Firma Fello specjalizuje się w produkcji systemów balustrad i poręczy ściennych oraz wypełnień ogrodzeń palisadowych. Do produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości stal nierdzewną i aluminium.

Charakteryzujemy się profesjonalnym i nowoczesnym podejściem do klienta, naszą firmę tworzą kompetentni i doświadczeni pracownicy. Nieustannie się rozwijamy i podnosimy swoje standardy aby sprostać coraz to wyższym wymaganiom rynku.

Działamy na terenie całej Polski i za granicą. Stale poszerzamy grono firm, z którymi współpracujemy w zakresie dystrybucji naszego asortymentu.

Co więcej posiadamy własną lakiernię proszkową, wykonujemy usługi w zakresie lakierowania elementów aluminiowych czy stalowych również w oryginalnym kolorze z efektem imitacji drewna.

W najnowszej ofercie pojawiły się profile aluminiowe o różnych wymiarach które można z powodzeniem wykorzystać w wielu dziedzinach, m.in. we współczesnym budownictwie.

Nasza Firma nastawiona jest zarówno na współpracę długoterminową jak i pojedyncze zamówienia realizowane dla klientów indywidualnych.

Opinie o "Fello Sp. z o.o."

Brak opinii.

Jesteś zadowolonym klientem?

Usługi świadczone przez "Fello Sp. z o.o." 13

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika