Skontaktuj się z RAFAŁ NIEMIEC, F.H.U. RAFEX:

O mnie

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej,centralnych odkurzaczy,przyłączy wod-kan, w domkach jednorodzinnych i wielorodzinnych.
Świadczymy usługi w zakresie nowoczesnych instalacji wodno-kanalizacyjnych,instalacji gazowych,instalacji solarnych,kominków z płaszczem wodnym,pomp ciepła oraz rekuperacji.Naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo oraz rzetelność.
Dobieramy bezpłatnie na prośbę klientów moce grzewcze grzejników oraz projekty instalacji podłogowych do danych pomieszczeń. Udzielamy gwarancji na wykonywane przez nas usługi. Zajmujemy się konserwacją instalacji w obiektach mieszkalnych oraz wykonujemy też remonty istniejących już instalacji. Na wykonane prace instalacyjne wystawiamy faktury Vat.
nasze prace można zobaczyć pod tym linkiem wykonane dla firmy wykończeniowej:
https://yutuu.be/GzhP2dl_H8U

RAFAŁ NIEMIEC, F.H.U. RAFEX – 5 opinii (od 3 klientów)

Instalacja gazowa+2 usługi

Instalacja wodna

Ogrzewanie gazowe

7 maja 2020

Pan Rafał wykonał u mnie w domu od zera instalację, wod-kan i CO. Doradził, zamontował i uruchomił. Jak ktoś szuka rzetelnego fachowca, i chce mieć porządnie zrobione (za adekwatne pieniądze ;) ) to szczerze polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Pogotowie hydrauliczne
15 lutego 2019

Łatwy kontakt, krótkie terminy oczekiwania na fachowca, profesjonalne doradztwo oraz wykonanie przeróbek odpowiednim sprzętem i narzędziami. Miałam okazję korzystać z pomocy zarówno w domu, jak i w lokalach usługowych. Z czystym sumieniem wystawiam pozytywną ocenę i polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Instalacja centralnego ogrzewania
12 lutego 2019

Jeśli chcesz mieć dobrze wykonane zlecenie to polecam wiarygodną firmę hydrauliczną działającą na terenie Małopolski. Skorzystaj z ich wiedzy i umiejętności doradztwa dobrych produktów i rozwiazań bo ja jestem zadowolony w 100% z wykonanej usługi w moim dom

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

RAFAŁ NIEMIEC, F.H.U. RAFEXWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług