Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Zajmiemy się Twoim wnętrzem, zarówno jeśli potrzebujesz kompletnego wykończenia wedle projektu, kompleksowego remontu lub chciał byś tylko zmienić i odświeżyć swoje cztery ściany, tak aby nabrały nowego życia. Wykonamy dla Ciebie pełen projekt lub po prostu go zrealizujemy. Podejmujemy się remontów i wykończeń całych mieszkań i lokali, jak i mniejszych projektów wybranych pomieszczeń czy też samych mebli i stolarki.
Początkiem współpracy jest darmowy obmiar i wycena, a przed każdym zleceniem podpisujemy przejrzysta umowę w której zawarta jest gwarancja na nasze usługi
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Opinie

Układanie płytek

14 lipca 2019
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Układanie paneli i parkietu

15 czerwca 2019

Jurek, Justyna jesteście jak z jakiegoś programy TV! Jak się myśli o fachowcach to ma sie przed oczami brzuchatych, wąsatych januszy hah, i wtedy wchodzicie WY! Jurek dzięki za robotę, jesteś mega dokładny, masz cholernie dużo sprzętu którego wiesz jak używać, pracujesz tak mega szybko i dokładnie że to trochę aż peszy. Ty Justyna jako Szefowa tej firmy jesteś po prostu bezbłędna, dzięki za wykonaną robotę i czekam na projekt od Ciebie! I liczę że zgodnie z obietnicą znajdziecie dla mnie czas na wykonanie tego projektu. Buziaki i pozdrowienia dla Was! Brygada JJ rzadzi! :)))))

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Układanie płytek

13 czerwca 2019

Za wykonanie celujący z plusem, za kontakt celujący z plusem, a za pełno humoru i po prostu fajną atmosferę bez oceny, wykroczyło poza skale! Wszystko pięknie, ładnie tylko jakoś pusto i nudno bez Was! Wracajcie haha! A tak na poważnie, jesteście najfajniejszymi, najbardziej pozytywnymi osobami jakie od dawna poznałam. Jeszcze raz wielkie, wielkie dzięki i do zobaczenia może już nie na placu boju a po prostu! DZIĘKI RAZ JESZCZE!!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług