Niebieski Ogród

Chorzów, ŚląskieOnline ponad 2 lata temu
9 lat doświadczenia 5 lat na Fixly
5.0

5 opinii

(od 4 klientów)

O mnie

Nasza firma zajmuje się zakładaniem zdalnych ogrodów. Co to takiego?
To połączenie najnowszych technologii, wiedzy oraz doświadczenia w celu uzyskania samowystarczalnego ogrodu, który nie będzie wymagał od ciebie nakładów pracy przy podstawowych obowiązkach takich jak: koszenie czy podlewanie. Jest to idealne rozwiązanie dla ludzi zapracowanych lub tych, którzy zwyczajnie nie chcą spędzać tak wolnego czasu. Dzięki temu możesz cieszyć się pięknym i zadbanym ogrodem bez wychodzenia z domu. Wszystko to dzięki zastosowaniu połączenia Wi-Fi, które pozwoli nam na sterowanie automatycznym systemem nawodnienia, robotem koszącym i oświetleniem ze swojego smartfona gdziekolwiek jesteś.

3 kroki do bezobsługowego ogrodu:
Aby twój ogród pozostał praktycznie bezobsługowy musimy pamiętać o tym, że wiele zależy od samego projektu ogrodu oraz doboru roślinności. Można także przeorganizować istniejący już ogród tak aby dopasować go do naszej idei.

1. Instalacja zdalnego oświetlenia przydomowego – Niskonapięciowe oświetlenie bardzo wygodne i praktyczne. Dzięki samo wulkanizującemu się przewodowi głównemu i szybkich w montażu przyłączach lamp możemy bardzo łatwo dodać punkty świetlne lub je przenieść. Razem z czujnikami ruchu i zmierzchu całością możemy sterować zdalnie przez smartfon dzięki podłączeniu do sieci WiFi.

2. Instalacja automatycznego systemu nawadniania- Cała aparatura połączona jest z centralnym sterownikiem a ten podłączony jest do sieci WiFi. Poprzez aplikację łączymy się z automatycznym systemem, który pozwoli nam zarządzać zaworami oraz cyklami zraszania, a w razie awarii określi, gdzie jest problem. Mamy dostęp do raportów o zużyciu wody, stację pogodową oraz możliwość podłączenia czujników deszczu lub wilgotności gleby. Jeśli wystąpią opady deszczu cykl zostanie przesunięty na później. Taki system to spora oszczędność wody, nawet do 50% w skali roku.

3.. Instalacja automatycznego robota koszącego- Wyznaczamy strefy pracy robota i programujemy go tak by kosił trawę w konkretne dni, co do godziny. Dzięki czujnikowi pogodowemu robot nie wyjedzie ze stacji, jeśli pada deszcz. Po skończonej pracy robot sam powraca do stacji ładującej. Dzięki połączeniu Wi-Fi i aplikacji wiemy dokładnie, kiedy robot rozpoczął i zakończył koszenie trawy. Możemy także zmienić trasę jego przejazdu, wskazać fragmenty, które ma wykosić w pierwszej kolejności, czy też skierować go do innego trawnika. Posiada niezwykle przydatną funkcję mulczowania – nie musisz grabić i zbierać ściętej trawy. Ścięta trawa pełni rolę naturalnego kompostu.

Więcej na:
www.niebieskiogrod.pl
www.zadbanytrawnik.pl

Opinie o "Niebieski Ogród / BGC Solutions Sp. z o.o." 5

5

5 opinii (od 4 klientów)

Opinia z Fixly

Jurek

Mikołów

Bardzo wysoko oceniam wykonawcę. Praca wykonana fachowo, terminowo . Polecam .

Opinia zewnętrzna

Kamil

Bytom

Uczciwy i rzetelny. Z nastawieniem 'pro klient', a w dzisiejszych czasach to chyba najważniejsze. Gorąco polecam!

Opinia zewnętrzna

Robert

Wycinka drzew+1 usługa

Bardzo dobry kontakt, zlecenie wykonane terminowo i bardzo dokładnie. Polecam.

Usługi świadczone przez Niebieski Ogród / BGC Solutions Sp. z o.o. 20

Cennik

    Brak cennika