Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

http://krzemien-instalator.pl/

Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem instalacji centralnego ogrzewania, gazowych, wodnych, kanalizacyjnych oraz instalacjami elektrycznymi a także wykańczaniem wnętrz i łazienkami od podstaw.

Zakres naszej oferty obejmuje pełny kosztorys poprzez doradzenie kończąc na wykonaniu usługi. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie tak aby zapewnić najwyższa jakość oferowanych usług.

Swoim klientom gwarantujemy solidne oraz terminowe wykonywanie powierzonych nam prac, dysponujemy własnym i wysokiej jakości sprzętem budowlanym oraz latami doświadczeń nabytych przy wykonywaniu prac w setkach domów na terenie śląska, oprócz doświadczenia posiadamy wszelkie certyfikaty(gazowe, elektryczne) oraz uprawnienia które pozwalają nam na rzetelne oraz profesjonalne wykonywanie instalacji.

Opinie

Układanie płytek

14 lipca 2019

Solidny i rzetelny fachowiec. Zlecenie zostało wykonane bardzo sprawnie, a przede wszystkim z wielką dokładnością i precyzją. Polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług