Skontaktuj się z http://krzemien-instalator.pl/:

O mnie

http://krzemien-instalator.pl/

Zajmujemy się kompleksowym wykonawstwem instalacji centralnego ogrzewania, gazowych, wodnych, kanalizacyjnych oraz instalacjami elektrycznymi a także wykańczaniem wnętrz i łazienkami od podstaw.

Zakres naszej oferty obejmuje pełny kosztorys poprzez doradzenie kończąc na wykonaniu usługi. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie tak aby zapewnić najwyższa jakość oferowanych usług.

Swoim klientom gwarantujemy solidne oraz terminowe wykonywanie powierzonych nam prac, dysponujemy własnym i wysokiej jakości sprzętem budowlanym oraz latami doświadczeń nabytych przy wykonywaniu prac w setkach domów na terenie śląska, oprócz doświadczenia posiadamy wszelkie certyfikaty(gazowe, elektryczne) oraz uprawnienia które pozwalają nam na rzetelne oraz profesjonalne wykonywanie instalacji.

- Świadectwo Kwalifikacyjne NR G-3/D/034/ uprawiające do zajmowania się eksploatacją urządzeń,instalacji i sieci gazowych na stanowisku dozoru ;
- Świadectwo Kwalifikacyjne Nr G-3/E/034/ Uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń,instalacji i sieci gazowych na stanowisku eksploatacji ;
- Świadectwo Kwalifikacyjne Nr G-1/E/034 uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń,instalacji i sieci elektroenergetycznych na stanowisku eksploatacji.

http://krzemien-instalator.pl/ – 35 opinii (od 13 klientów)

Instalacja gazowa
7 maja 2020

Pełen profesjonalizm ! Panowie naprawili u nas instalację gazową, po poprzednim instalatorze. Szybko miło i sprawnie. A przede wszystkim bezpiecznie zrobiona instalacja gazowa.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Instalacja wodna+2 usługi

Pogotowie hydrauliczne

Montaż bramy wjazdowej

1 maja 2020

Wszystko super, solidny, słowny, wszystko bez zastrzeżeń. Polecam z czystym sumieniem.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Pozostałe usługi hydrauliczne+2 usługi

Podłączenie pieca C.O.

Serwis pieców i kotłów

23 kwietnia 2020

Panowie za niewielki koszt wykonali profesjonalnie swoją usługę.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

http://krzemien-instalator.pl/Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług