Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Oferujemy różnego rodzaju usługi stolarskie, przede wszystkim meble na wymiar, takie jak:

- Garderoby

- Zabudowy wnęk

- Szafy z drzwiami przesuwnymi

- Meble kuchenne

- Meble łazienkowe

- Meble biurowe

Pomożemy Państwu zaaranżować każde wnętrze wraz z wyposażeniem AGD, nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie systemów przesuwnych oraz nietypowe zabudowy. Zapewniamy Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę zarówno na etapie wyboru właściwych rozwiązań dotyczących projektu jak i wykorzystanych materiałów, kolorystyki, elementów wykończeniowych. Realizujemy zarówno zamówienia indywidualne dotyczące wyposażenia domów i mieszkań a także firm, biur i sklepów.
Kuchnie MAG to zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży meblarskiej oraz znakomitą znajomością trendów. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług w rozsądnych cenach,Nasze meble wykonujemy z materiałów najwyższej jakości i udzielamy na nie gwarancji.
Nie czekaj zadzwoń już teraz i umów się z Nami na darmowy pomiar,wycenę +projekt:)

Nasz profil fb: Kuchnie-MAG
Strona www http://kuchnie-mag.pl/
(Swoje Usługi Wykonujemy Na Terenie Całego Śląska)

Wykonywane usługi

Meble i zabudowa

Opinie

Szafy na wymiar

31 maja 2019

Profesjonalni wykonawcy. Szafa na wymiar wykonana w ciągu dwóch dni,perfekcyjnie mimo krzywych ścian.Polecam wszystkim i dziękuję jeszcze raz Panom,którzy wykonywali usługę.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Szafy na wymiar

25 maja 2019

Gorąco polecam. Prawdziwi fachowcy od początku do końca. Expresowe wykonanie pomiarów oraz wykonanie zlecenia cenowo jak najbardziej ok. W przyszłości jeśli czeka mnie jeszcze remont i zabudowa kuchni wiem już kogo wezmę

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Szafy na wymiar

24 maja 2019

Bardzo szybka i porządna realizacja, zdjęcia niestety nie oddają w pełni wyglądu szafy, ze względu na ciasne pokoje. Rzetelna firma, Pan przyjechał wymierzyć już dobrze przygotowany , fachowcy także i 2 szafy powstały w jeden dzień.. Szybko, sprawnie i w dobrej cenie :) Na pewno skorzystam ponownie przy wymianie reszty mebli

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług