Marcin Ś., monolight.eu Polecany!

Sopot, PomorskieUżytkownik jest online
15 lat doświadczenia 5 lat na Fixly Firma
5.0

155 opinii

(od 120 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Gwarantujemy  pełne zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego projektu, a także elastyczność i szybką reakcję na potrzeby i wymagania klientów.

W swojej pracy kładziemy nacisk na estetykę i funkcjonalność projektów. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne aby zapewnić najwyższą jakość i przyjazność dla użytkownika.
Wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza pozwala na tworzenie stron internetowych spełniających najwyższe standardy, a także na ścisłą współpracę z klientem w celu zrozumienia jego potrzeb i oczekiwań.

Jeśli szukasz profesjonalnego projektu witryny internetowej, zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy stworzyć wyjątkową i skuteczną stronę, która spełni Twoje oczekiwania.

Opinie o "monolight.eu" 155

5

155 opinii (od 120 klientów)

Opinia z Fixly

Ann

Wrocław

Jestem mega zadowaona ze strony! Wszystko przejrzyste, czytelne. Świetny kontakt, szybka reakcja. Wielki plus za filmiki instruktażowe, pokazujące jak działa edytor. Bardzo polecam, można dużo posać, ale też można zobaczyć efekt końcowy, który mówi sam za siebie. www.nancy-fotografuje.pl Jeszcze raz wielkie dzięki! :)

Opinia z Fixly

Mateusz

Opoczno

Wszystko na czas, a nawet i przed. Wszystko wytlumaczone łopatologicznie. Polecam serdecznie ;)

Opinia z Fixly

Sylwia

Lublin

Strona internetowa -mega, rewelacja!!!Kompleksowe i profesjonalne wykonanie, jestem bardzo zadowolona!Szczerze polecam!!!Pan Marcin jak mało kto zna się konkretnie na rzeczy, ma indywidualne podejście do klienta,potrafi doradzić,idealnie i perfekcyjnie wykonana robota!!!

Marcin Wykonawca

Pięknie dziękuję... :-)

Usługi świadczone przez monolight.eu 4

Cennik

    Brak cennika

  • Strona WWW - Usługa kompleksowa650-6500 zł
  • Sklep WWW - Usługa kompleksowa1600-9999 zł