Marcin Ś., monolight.eu Polecany!

Sopot, PomorskieOnline około 6 godzin temu
14 lat doświadczenia 4 lata na Fixly
5.0

143 opinie

(od 108 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

Płatności Fixly

O mnie

Gwarantujemy  pełne zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego projektu, a także elastyczność i szybką reakcję na potrzeby i wymagania klientów.

W swojej pracy kładziemy nacisk na estetykę i funkcjonalność projektów. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne aby zapewnić najwyższą jakość i przyjazność dla użytkownika.
Wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza pozwala na tworzenie stron internetowych spełniających najwyższe standardy, a także na ścisłą współpracę z klientem w celu zrozumienia jego potrzeb i oczekiwań.

Jeśli szukasz profesjonalnego projektu witryny internetowej, zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy stworzyć wyjątkową i skuteczną stronę, która spełni Twoje oczekiwania.

Opinie o "monolight.eu" 143

5

143 opinie (od 108 klientów)

Opinia z Fixly

Kasia

Gdańsk

Tworzenie sklepów internetowych+1 usługa

Nie mam słów na to jak wspaniałą stronę zrobił Pan Marcin. Rzucił wszystko i zrobił mi stronę w mgnieniu oka, przepięknie wykończona - taka o której nawet nie marzyłam. Niesamowicie mi pomógł, można powiedzieć praktycznie charytatywnie. Profesjonalizm, uprzejmość i wspaniałe podejście do ludzi i zwierząt (to ważne bo stworzył stronę hotelu dla psów i domu tymczasowego). Wybierajcie tylko tego Pana !!!! Sami oceńcie www.kalinowypsihotel.pl Dobro wraca Panie Marcinie, życzę Panu wielu zleceń jest Pan wspaniałym człowiekiem.

Opinia z Fixly

Tymoteusz

Warszawa

Super współpraca. Na pewno będę polecał i korzystał w przyszłości.

Opinia z Fixly

sandra

Lublin

Najlepszy ❤️🫶🏻

Usługi świadczone przez monolight.eu 4

Cennik

    Brak cennika

  • Strona WWW - Usługa kompleksowa650-6500 zł
  • Sklep WWW - Usługa kompleksowa1600-9999 zł