Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Szanowni Państwo,
Oferuję usługi z zakresu robót wodno-kanalizacyjnych. Specjalizuje się także w instalacjach gazowych (nr uprawnienia G3/D-619/19/15 , G3/E- 619/19/15), oraz c.o. Prace wykonywane są z zastosowaniem technologii m.in:stal,miedź, pex, genova, stabiglass.
Zajmuję się także drobnymi przeróbkami wyżej wymienionych instalacji, montażem piecyków, gazowych podgrzewaczy wody (typu Junkers, podbicie karty gwarancyjnej) podłączeniem bojlerów elektrycznych, przepływowych podgrzewaczy wody, pralek itp.
W razie dodatkowych pytań służę pomocą, zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam,
Marcin Nierlein

Wykonywane usługi

Opinie

Pogotowie hydrauliczne

13 maja 2019

Rzetelny fachowiec, punktualny, słowny i z dużym doświadczeniem. Sprawna naprawa.Cena za wykonaną usługę niewygórowana.Jestem bardzo zadowolony .Polecam!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Piece grzewcze

10 maja 2019

Rzetelny fachowiec, punktualny, słowny i z dużym doświadczeniem. Kilka poprzedników w ogóle nie wiedziało jak poradzić sobie z usterką, a tu w kilka chwil: trafna ocena i sprawna naprawa. Polecam!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Instalacje sanitarne

10 maja 2019

Nareszcie udało mi się trafić do fachowca z prawdziwego zdarzenia!! Pan Marcin był odpowiedzialny za wszelkie prace instalatorskie w nowo adaptowanym lokalu gastronomicznym. Podjął się nie lada wyzwania stworzenia 11!Nowych punktow odbioru wody cieplej i zimnej plus odpływy. Lokal nie był wcześniej restauracja a sklepem z 2 dwoma punktami. Pan Marcin rozbudował również, istniejąca instalacje gazowa o 4 dodatkowe punkty. Lokal funkcjonuje już prawie 3 miesiące i wszystko działa bez zarzutu. Warto wspomnieć o jego dużej wiedzy i profesjonalnym doradztwie.Polecam! Szybko/sprawnie/solidnie

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług