Oceń wykonawcę

O mnie

Nasza firma zajmuję się szeroko pojętą automatyką dla domu i przemysłu. Specjalizujemy się w sprzedaży, montażu i serwisie automatyki do bram wjazdowych, garażowych, przemysłowych, szlabanów, systemów parkingowych,domofonów. Dodatkowo naszą ofertę wzbogaca ogromny wybór bram garażowych i przemysłowych produkcji Wiśniowski i Krispol. BRAMYPL jest sprawnie funkcjonującą i dynamicznie rozwijającą się firmą, ogromne doświadczenie sprawiło, że naszym klientom oferujemy tylko najlepszy, starannie wyselekcjonowany i sprawdzony sprzęt renomowanych producentów.

Nasze doświadczenie w branży – nabyte u producentów kompleksowych systemów automatyki, świadczy o wysokich kwalifikacjach. Co jest niezbędne przy właściwym doborze, montażu i serwisowaniu automatyki.

Dzięki takim wartościom jak uczciwość i odpowiedzialność zyskaliśmy zaufanie zarówno Partnerów handlowych jak i Klientów co potwierdza wysoki standard świadczonych przez Nas usług oraz zapewnia kompleksową obsługę. W skład produktów jakie mamy są firmy BFT, NICE,SOMFY HORMANN, KAY oraz wiele innych co pozwala nam dobrać napęd odpowiedni do Państwa potrzeb i oczekiwań – „Szyty na miarę potrzeb klienta”.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, zachowując najwyższe standardy na każdym etapie realizacji : zaczynając od sprawdzenia uwarunkowań technicznych i terenowych, poprzez dobór właściwego produktu i montaż. Wykonujemy kompleksowe przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, regulacje bram i naprawy automatów. Większości napraw dokonujemy u klienta, w sytuacjach wyjątkowych demontujemy i zabieramy do naszego serwisu.

Nasz doświadczony serwis jest cały czas do Państwa dyspozycji. Gotowy do obsługi posesji prywatnych, osiedli mieszkaniowych i terenów przemysłowychprzez 24 godziny.

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług