Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Rajmund Andrzejewski, Probet konstrukcje:

O mnie

Probet konstrukcje jest firmą specjalizującą się w wykonawstwie konstrukcji żelbetowych fundamentow, stropów, oraz budową domów SSO wyłączając dach.

Rajmund Andrzejewski, Probet konstrukcje Opinie

Budowa domu jednorodzinnego+1 usługa

Roboty żelbetowe

3 stycznia 2020

Firma Probet na czele z Panem Rajmundem wykonała dla mnie 140m2 stopu monolitycznego, 8 trzpieni oraz schody żelbetowe. Współpraca z ekipą to czysta przyjemność. Panowie specjalizują się w robotach żelbetowych, posiadaja niezbędną wiedzę, doświadczenie, fach w rękach, a także masę własnych profesjonalnych szalunków. Prace wykonane w terminie, z dużą dokładnością. Panowie kulturalni, pracowici, uczciwi, pozytywnie reagują na "zachcianki" inwestora. Duży plus za uprzątniecie placu budowy i pozostawienie po sobie porządku.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Budowa fundamentów
19 sierpnia 2019

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Rajmundem i cieszę się, że udało mi się trafić na tak rzetelną ekipę. Płyta fundamentowa oraz 4 stopy pod budowę domu szkieletowego wykonane zostały idealne - panowie od montażu szkieletu stwierdzili, że fundament jest równiutki i nie mają żadnych uwag.
Rzadko można trafić na budowlańca kompetentnego, rzeczowego i do tego bardzo miłego, a mnie się udało! :)
Serdecznie wszystkim polecam!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Budowa fundamentów
8 listopada 2018

Pefekcja wykonania w każdym calu, polecam z czystym sumieniem firmę, na Polskim rynku do tej pory nie spotkaliśmy tak profesjonalnej firmy!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Rajmund Andrzejewski, Probet konstrukcjeWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług