Gost-Trans

Sebastian Gostomczyk, Gost-Trans Polecany!

Katowice, ŚląskieOnline 5 godzin temu
12 lat doświadczenia 2 lata na Fixly
4.5

119 opinii

(od 87 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Jestem inżynierem (inżynieria sanitarna) z wieloletnim doświadczeniem. Wykonuje oraz naprawiam instalacje centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjne,gazowe, gazów technicznych i klimatyzacyjne.

Opinie o "Gost-Trans" 119

4.5

119 opinii (od 87 klientów)

27 lipca 2021

Opinia z Fixly

Andrzej

Katowice

Instalacja gazowa

Polecam, szybko, fachowo, konkretnie

29 czerwca 2021

Opinia z Fixly

Iwona

Będzin

Instalacja gazowa

Profesjonalizm ...szybkość i dokładność wykonania i cenne uwagi ...polecam

28 maja 2021

Opinia z Fixly

Gabriela

Bytom

Instalacja gazowa

Początkowo współpraca z użytkownikiem przebiegała bez większych problemów. Przyjechał na czas, wykonał umówioną pracę. Obiecał, że wyśle fakturę i jeden z protokołów drogą mailową. Niestety po zapłacie umówionej kwoty kontakt z użytkownikiem urwał się. Nie odbierał telefonów, nie odpisywał na wiadomości. Po pewnym czasie, kiedy przyszło do montażu urządzenia, okazało się, że nie do końca ta instalacja została dobrze przygotowana. Niestety w związku z brakiem kontaktu nie udało się umówić na poprawki tej instalacji. Wiadomość tekstową, w której zgłosiłam nieprawidłowość zignorował. Fakturę i protokół udało się dopiero uzyskać niemal po miesiącu i dopiero po wielu próbach skontaktowania się z wykonawcą i licznych prośbach sms-wych o przesłanie dokumentów, które zwykle pozostawały bez odpowiedzi. Wystawiam 3 gwiazdki, bo jakaś praca została wykonana, sama jednak nie zleciłabym temu wykonawcy kolejnej pracy.

SebastianWykonawca

29 czerwca 2021

To że miała Pani partaczy do łazienki to nie moja wina. Wyżywa się Pani na wszystkich dookoła. Ja nie zapisuje wszystkich kontaktów i wystarczyło napisać smsa.

Usługi świadczone przez "Gost-Trans" 120