Oceń wykonawcę

O mnie

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, z branżą drzewną jesteśmy związani od ponad 40 lat. Tartak Szreńsk powstał w 1970 roku. Naszym atutem jest doświadczenie zdobyte w trakcie wieloletniej działalności, nowoczesny park maszynowy oraz fachowa obsługa.

Aby sprostać wymaganiom naszych Klientów w 2010 roku Tartak przeszedł gruntowny remont, został odnowiony i wyposażony w nowoczesne maszyny. Dzięki temu gwarantujemy dobrą jakość i niską cenę. Wieloletnia tradycja i przekazywana wiedza dotycząca produkcji drewna przyczyniły się do solidnej pozycji w przemyśle drzewnym.

Nasza siedziba znajduje się w Szreńsku - w północnej części województwa mazowieckiego. Naszą dewizą jest szybka i terminowa realizacja zamówień po konkurencyjnych cenach.

Tartak Szreńsk od lat produkuje niezawodne i wysokiej jakości drewno, dlatego współpracuje nie tylko z firmami z województwa mazowieckiego, ale także z całej Polski a nawet ze światowej sławy firmami. Doskonała jakość i wytrzymałość naszych produktów uzyskiwana jest z dobrego gatunku i jakości drewna. Nasz zakład specjalizuje się głównie w produkcji tarcicy iglastej oraz w konstrukcjach dachowych.

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług