Lekka Forma Pracownia Projektowa

Gdynia, PomorskieOnline dzień temu
4 lata doświadczenia 1 rok na Fixly
5.0

3 opinie

(od 1 klienta)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Poczuj się jak u siebie!

W biurze projektowym „Lekka Forma” skupiamy się na tworzeniu wnętrz, które są nie tylko stylowe, ale przede wszystkim komfortowe. Naszą misją jest projektowanie pomieszczeń, które zachwycają od pierwszego wejrzenia i zachęcają do spędzania w nich czasu. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dlatego zrobimy wszystko, aby odzwierciedlały one zarówno nowoczesne rozwiązania architektoniczne, jak i Twoje potrzeby oraz styl życia.
Wierzymy, że dzięki sprawnemu planowaniu i naszym płynącym z doświadczenia wskazówkom, każdy projekt – także Twój! – można zrealizować bez zbędnego stresu.

Czy „Lekka Forma” jest dla Ciebie?

Niezależnie, czy urządzasz swoje pierwsze mieszkanie, czy prowadzisz firmę – sprawimy, że każde pomieszczenie w Twoim domu lub w pracy będzie harmonijnie współgrać z Twoimi potrzebami.

Choć nasze biuro znajduje się na terenie Trójmiasta, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy zrealizowały Twój projekt idealny zarówno w okolicy, jak i w innych regionach Polski.
Nie boimy się wyzwań. Jesteśmy otwarte na współpracę również przy bardzo dużych i złożonych projektach w odległych lokalizacjach. Nie tylko dobierzemy idealny kolor ścian czy oświetlenie, ale też zoptymalizujemy przestrzeń, by stała się bardziej przestronna, zaplanujemy zgodnie z zasadami instalacje elektryczne, hydrauliczne, a nawet wykonamy projekty wymarzonych przez Ciebie mebli na wymiar.

Czym się wyróżniamy?

Nie da się ukryć, że w pracy projektanta wnętrz istotne jest także to, co go inspiruje i gra… w jego wnętrzu! Poznaj więc nas lepiej.

Ania posiada wiedzę zarówno z budownictwa, jak i architektury. Przez lata pracy w biurze projektowania wnętrz zdobyła doświadczenie oraz mogła rozwinąć skrzydła, realizując wiele kreatywnych pomysłów. Jej miłością są rośliny, włoskie słońce i książki – wszystkie te trzy elementy wniesie w proporcjach idealnych do Twojego domu lub biura!

Hania w architekturze ceni sobie to, jak współgra ona z potrzebami człowieka. Kilka lat pracy przy projektowaniu pozwoliło jej nabrać doświadczenia w funkcjonalnym planowaniu, jak i zdobyć wiedzę w zakresie kompleksowej i bezstresowej realizacji. Uwielbia kontakt z ludźmi i w każdym szuka indywidualnych cech. Kocha naturę, dobrą kuchnię i rozpieszczanie siebie – w Twoim wnętrzu skupi się więc na tym, by było funkcjonalne, dopasowane do Ciebie i przyjemnie komfortowe!

Wycena

Cena projektu jest liczona indywidualnie do każdego projektu i jest zależna od wybranego zakresu pomieszczeń oraz rodzaju graficznego przedstawienia projektu (moodboard, wizualizacje, rysunki wykonawcze, czy też dodatkowo nadzór autorski) Widełki cenowe to mniej więcej 80-160 zł/m2. W celu otrzymania dokładnej oferty proszę skontaktuj się wysyłając:
- poglądowy rzut projektowanego lokalu z orientacyjnymi wymiarami, albo metraż pomieszczenia jeśli nie posiadasz rzutu,
- informację gdzie znajduje się inwestycja,
- termin planowanego rozpoczęcia remontu,
a my następnie przygotujemy dokładną ofertę.

Opinie o "Lekka Forma Pracownia Projektowa" 3

5

3 opinie (od 1 klienta)

Opinia zewnętrzna

Joanna

Projekt kuchni+2 usługi

Polecam bardzo. Super firma!
Bardzo się cieszę, że zdecydowaliśmy się na skorzystanie z projektu Ani i Hani.
Nie dość że zrobiły projekt, to bardzo pomogły w realizacji, mam na myśli nadzór nad ekipą remontową,w kontakcie ze stolarzem...
Ale i zakupy to Pikuś ,jak wszystko wybrały i podały na "tacy "
Nie wyobrażam sobie remontu bez Lekkiej Formy 🥰

Usługi świadczone przez Lekka Forma Pracownia Projektowa 10

Cennik

Projektowanie

  • projekt z moodboardami80 zł/m2
  • projekt z wizualizacjami 3d130 zł/m2
  • projekt z wizualizacjami 3d + rysunki wykonawcze160 zł/m2