Budowa domu jednorodzinnego Szydłowiec
Budowa domu

Budowa domu jednorodzinnego w Szydłowcu

10 wykonawców

świadczy tę usługę na Fixly

Cena usługi

Poznaj koszt realizacji usługi od wykonawcy
Więcej informacji

24 godziny

mają wykonawcy na nawiązanie z Tobą kontaktu

1 godz.

zazwyczaj należy zaczekać na pierwszą wiadomość

Aktualności
Jak wykonawców oceniają inni użytkownicy Fixly?

Budowa domu jednorodzinnego

Wybierz jednego z najlepiej ocenianych Wykonawców

Przejdź do listy

Budowa domu jednorodzinnego: ostatnie zapytania w Szydłowcu

Paweł dodał zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
piętrowy
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
powyżej 150 m²
Jaki rodzaj domu chcesz wybudować?
murowany (np. cegła, pustaki)
Rodzaj dachu
płaski
Jaki masz budżet na budowę domu?
251 - 500 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
Dzień dobry, Poszukiwana ekipa do budowy dwupiętrowego domu do stanu surowego otwartego, możliwość rozszerzenia współpracy. W projekcie ława i sciany fundamentowe.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 2

Krzysztof dodał zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy z poddaszem użytkowym
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
101 - 150 m²
Jaki rodzaj domu chcesz wybudować?
murowany (np. cegła, pustaki)
Rodzaj dachu
dwuspadowy
Jaki masz budżet na budowę domu?
do 100 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
Potrzebuję przebudować stary dom zgodnie z załączonym projektem. Na dołączonych zdjęciach widoczny jest obecny stan budynku oraz ściany przeznaczone do wyburzenia. Chciałbym uzyskać orientacyjną wycenę kosztów wykonania takiej przebudowy, przede wszystkim w zakresie robocizny. Mam świadomość, że koszt materiałów zależy od wybranego standardu i zastosowanych rozwiązań, dlatego na tym etapie zależy mi głównie na oszacowaniu kosztów prac budowlanych. Jeśli któryś z wykonawców byłby zainteresowany realizacją inwestycji, serdecznie zapraszam na wizję lokalną. Dom znajduje się w miejscowości Szczepkowo, niedaleko Raciąża (powiat płoński). Ze względów praktycznych zależy mi przede wszystkim na kontakcie z wykonawcami z okolic Raciąża, Płońska i pobliskich miejscowości. Nie chciałbym angażować firm, które musiałyby dojeżdżać z odległych części kraju wyłącznie w celu obejrzenia nieruchomości. Będę wdzięczny za wstępną informację o możliwości realizacji takiej przebudowy oraz orientacyjny koszt robocizny.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Jak najszybciej

Oferty wykonawców: 3

Krzysztof dodał zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
51 - 100 m²
Jaki rodzaj domu chcesz wybudować?
murowany (np. cegła, pustaki), z betonu komórkowego, szkieletowy, z prefabrykatów
Rodzaj dachu
dwuspadowy
Jaki masz budżet na budowę domu?
100 - 250 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
Poszukuję generalnego wykonawcy do budowy domu parterowego ok. 90 m² w miejscowości Zalesie, gm. Niemce (woj. lubelskie). Działka wąska – ok. 15,17 m, MPZP dopuszcza budowę w granicy lub 1,5 m od granicy. Projekt domu jest w przygotowaniu – proszę o orientacyjne wyceny brutto za m² na podstawie poniższych założeń. Założenia inwestycji Dom parterowy, dach dwuspadowy. Ściana od strony sąsiada jako ściana oddzielenia ppoż. (REI), bez otworów. Przyłącza w toku; umowa na prąd planowana na grudzień 2026. Technologia do wyboru – proszę o wycenę w kilku wariantach (murowana / beton komórkowy / keramzyt / szkielet). Termin budowy – do ustalenia. Proszę o orientacyjne ceny BRUTTO za m² dla: SSO – fundamenty, ściany, konstrukcja dachu (proszę wskazać, czy z pokryciem). SSZ – SSO + stolarka zewnętrzna. Deweloperski – SSZ + instalacje, tynki, wylewki, ocieplenie, elewacja. Opcjonalnie: pod klucz. Dodatkowo proszę o: Porównanie kosztów i czasu realizacji min. 2 technologii. Informację o wykonaniu ściany ogniowej w granicy / 1,5 m zgodnie z MPZP i przepisami ppoż. Możliwe terminy rozpoczęcia i czas realizacji. Czy firma zapewnia generalne wykonawstwo, koordynację branż, kierownika budowy / inspektora. Warunki płatności i faktura VAT. Referencje, szczególnie realizacje na wąskich działkach lub ze ścianą w granicy.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 4

Ile ocen mogę zobaczyć w kategorii Budowa domu jednorodzinnego w Szydłowcu

W kategorii Budowa domu jednorodzinnego w Szydłowcu dostępnych jest 10 opinii, które wykonawcy zdobyli od swoich dotychczasowych klientów. Średnia wszystkich ocen w tej kategorii wynosi 4.7.

W jaki sposób mogę ocenić wykonawcę w kategorii Budowa domu jednorodzinnego?

Jeśli chcesz ocenić wykonawcę w kategorii Budowa domu jednorodzinnego to wystarczy, że wejdziesz w okno zapytania, w którym otrzymałeś odpowiedź od specjalisty. Wykonawcę możesz ocenić gwiazdkami od 1 do 5. Pamiętaj, aby szczegółowo opisać swoje doświadczenia z jakości współpracy. Przy ocenie bierz pod uwagę tylko strefę zawodową wykonawcy, nie uwzględniaj ceny za wykonanie usługi.

Ile będzie mnie kosztować realizacja usługi w kategorii Budowa domu jednorodzinnego w Szydłowcu?

Jeśli chcesz wiedzieć, ile kosztuje Budowa domu jednorodzinnego, to skontaktuj się z wykonawcą. Możesz zapytać o szacunkową wycenę wykonawcę, który przysłał Ci swoją wizytówkę bądź też sprawdzić, czy dany specjalista nie udostępnił swojego cennika w opisie profilu.

Ile muszę czekać odpowiedź od wykonawcy?

Wykonawcy mają 24 godziny, by odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Przeciętny czas otrzymania pierwszej oferty w kategorii Budowa domu jednorodzinnego to 1 godz..

Jak mogę anulować swoje zapytanie?

Zapytanie możesz odwołać tylko wtedy, gdy jeszcze nie nawiązałeś kontaktu z żadnym z wykonawców, którzy wysłali do Ciebie ofertę - zarówno na czacie, jak i telefonicznie. Jeśli chcesz anulować dodane zlecenie otwórz dane zapytanie i kliknij przycisk "Odwołaj zapytanie" widoczny w lewym górnym rogu okna.

Wykonawcy usługi Budowa domu jednorodzinnego w Szydłowcu

Mateusz Król

Szydłowiec

5.01 opinia

Usługi remontowo budowlane Budowa domów jednorodzinnych Budowa fundamentów Ukladanie paneli Malowanie I wiele innych prac remontowo budowlanych

Łukasz Nowakowski

Szydłowiec

5.01 opinia

Witam , zajmujemy się budową domów w stanie surowym a także różnymi pracami ogólnobudowlanymi. Jestesmy solidną ekipa , zawsze na czas , dotrzymujemy terminów.

Rafał Mazur

Izolmar, Szydłowiec

5.03 opinie

Masz pracę do zrobienia i chcesz znaleźć solidnego wykonawcy? Da mi znać - zajmę się Twoim zleceniem. Przez ostatnie 8 lat pracy przez Fixly.pl moja firma zebrała 3 ocen od moich klientów.