Budowa domu pasywnego Opatów
Budowa domu

Budowa domu pasywnego w Opatowie

10 wykonawców

świadczy tę usługę na Fixly

Cena usługi

Poznaj koszt realizacji usługi od wykonawcy
Więcej informacji

24 godziny

mają wykonawcy na nawiązanie z Tobą kontaktu

1 godz.

zazwyczaj należy zaczekać na pierwszą wiadomość

Aktualności
Jak wykonawców oceniają inni użytkownicy Fixly?

Budowa domu pasywnego: ostatnie zapytania w Opatowie

Zbigniew dodał zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy z poddaszem użytkowym
Jaki rodzaj domu chcesz wybudować?
murowany (np. bloczki silikatowe, cegła, pustaki)
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
50 - 100 m²
Jaki masz budżet na budowę domu?
100 - 250 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
Dzień dobry Potrzebuję ekipy solidnej do wybudowania domu o zabudowie bliżniaczej z podaszem użytkowym powierzchnia około 100 metrów do stanu deweloperskiego
Kiedy usługa powinna być wykonana?
W ciągu 1–2 tygodni

Oferty wykonawców: 1

Kasia dodała zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy
Jaki rodzaj domu chcesz wybudować?
murowany (np. bloczki silikatowe, cegła, pustaki)
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
50 - 100 m²
Jaki masz budżet na budowę domu?
100 - 250 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
dom wb.ptojektu extradom .IMBIR
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy
Piotr dodał zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy
Jaki rodzaj domu chcesz wybudować?
z betonu komórkowego
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
50 - 100 m²
Jaki masz budżet na budowę domu?
mniej niż 100 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
Witam. Zlecę budowę domu. Fundament 100m2 bez ścian nośnych w środku, oraz prosta bryła 10x12 bez wykuszy zakonczony wiencem obwodowym
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 3

Ile ocen mogę zobaczyć w kategorii Budowa domu pasywnego w Opatowie

W kategorii Budowa domu pasywnego w Opatowie dostępnych jest 10 opinii, które wykonawcy zdobyli od swoich dotychczasowych klientów. Średnia wszystkich ocen w tej kategorii wynosi 4.7.

Czym powinienem kierować się przy wyborze wykonawcy w kategorii Budowa domu pasywnego?

Chcąc wybrać dobrego wykonawcę w kategorii Budowa domu pasywnego warto wziąć pod uwagę kilku czynników. Na przykład to, czy wykonawca w bezpośrednim kontakcie jest profesjonalny, udziela jasnych odpowiedzi na Twoje pytania i ewentualne wątpliwości. Istotnym kryterium są także opinie na profilu, które pokazują, jak dany specjalista jest oceniany przez wcześniejszych klientów.

Ile kosztują usługi w kategorii Budowa domu pasywnego w Opatowie?

Ceny usług w kategorii Budowa domu pasywnego są uzależnione od cennika ustalonego przez konkretnego wykonawcę. Możesz sprawdzić, czy na profilu znajduje się cennik usług. Istnieje także możliwość bezpośredniego zapytania specjalisty o szacunkowe koszty realizacji zlecenia.

Jak szybko otrzymam odpowiedź od wykonawcy?

Wykonawcy mają 24 godziny, by odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Przeciętny czas otrzymania pierwszej oferty w kategorii Budowa domu pasywnego to 1 godz..

Kiedy wykonawcy otrzymają moje zapytanie?

Twoje zapytanie zostaje wysłane do wykonawców z okolicy natychmiast po udzieleniu odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące usługi. Informacja o nowym zleceniu pojawia się zwykle w ciągu kilkunastu sekund na kontach wykonawców.

Wykonawcy usługi Budowa domu pasywnego w Opatowie

Mariusz Sadłocha

MAGNUS Usługi Budowlano Dekarskie, Opatów

5.024 opinie

Witam Usługi Budowlane MAGNUS Oferujemy usługi dekarskie: -Budowa dachów od podstaw -Wieźby dachowe -Wymiany pokryć dachowych -Krycie Blacha, Dachówka,Papa,Gont - Obróbka komi Zapraszam do kontaktu:)

Kris Hill

Opatów

5.01 opinia

Cześć! Zajmuję się usługami z zakresu Budowa domu pasywnego i podejmę się realizacji Twojego zlecenia. Podchodzę bardzo starannie do swojej pracy. Szukasz wiarygodnego specjalisty złóż zapytanie bezpośrednio na moim profilu.

Mariusz remont

Opatów

5.02 opinie

Specjalizuje się w kompleksowych usługach budowlanych: od wylewek betonowych, przez układanie kostki brukowej, po wykończenia wnętrz i elewacji. Działamy solidnie, terminowo i z dbałością o każdy deta