Budowa domu pod klucz Morąg
Budowa domu

Budowa domu pod klucz w Morągu

17 wykonawców

świadczy tę usługę na Fixly

Cena usługi

Poznaj koszt realizacji usługi od wykonawcy
Więcej informacji

24 godziny

mają wykonawcy na nawiązanie z Tobą kontaktu

1 godz.

zazwyczaj należy zaczekać na pierwszą wiadomość

Aktualności
Jak wykonawców oceniają inni użytkownicy Fixly?

Budowa domu pod klucz

Wybierz jednego z najlepiej ocenianych Wykonawców

Przejdź do listy

Budowa domu pod klucz: ostatnie zapytania w Morągu

Barbara dodała zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy z poddaszem użytkowym
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
101 - 150 m²
Jaki masz budżet na budowę domu?
301 tys. zł i więcej
Z czego ma być zbudowany dom?
murowany (np. cegła, pustaki)
Dodaj komentarz lub załączniki
Potrzebuję kierownika budowy do załatwienia wszystkich formalności związanych z budową domu,który dopilnuje wszystkiego,potrzebny jest projekt,dom ma być gotowy do odbioru pod klucz.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Jak najszybciej
Grzegorz dodał zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy z poddaszem użytkowym
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
powyżej 150 m²
Jaki masz budżet na budowę domu?
301 tys. zł i więcej
Z czego ma być zbudowany dom?
murowany (np. cegła, pustaki)
Dodaj komentarz lub załączniki
poszukuję ekipy budowlanej do budowy w okolicach Krakowa
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 5

Arek dodał zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
piętrowy
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
powyżej 150 m²
Jaki masz budżet na budowę domu?
301 tys. zł i więcej
Z czego ma być zbudowany dom?
murowany (np. cegła, pustaki)
Dodaj komentarz lub załączniki
Dzień Dobry, w sierpniu 2026 w Trzebini chciałbym rozpocząć budowę domu Projekt domu Willa Karolina 3 (G2E) (archon) (na tej podstawie robi się właśnie teraz projekt indywidualny) Szukam firmy budowolanej do stanu surowego otwartego i orientacyjnej ceny za robociznę. (oczywiście gdy będzie projekt gotowy, to także wtedy podeślę dokładnie)
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 5

Ile ocen mogę zobaczyć w kategorii Budowa domu pod klucz w Morągu

W kategorii Budowa domu pod klucz w Morągu dostępnych jest 10 opinii, które wykonawcy zdobyli od swoich dotychczasowych klientów. Średnia wszystkich ocen w tej kategorii wynosi 4.7.

Jak zmienić lub usunąć ocenę na Fixly?

Edycja lub usunięcie wystawionej oceny o wykonawcy jest możliwe tylko poprzez kontakt z Zespołem Obsługi Użytkownika. Możesz to zrobić przez formularz kontaktowy, który jest dostępny na stronie lub wysłać do nas e-mail pod adres: [email protected]

Ile zapłacę za usługi w kategorii Budowa domu pod klucz w Morągu?

Ceny usług w kategorii Budowa domu pod klucz są uzależnione od cennika ustalonego przez konkretnego wykonawcę. Możesz sprawdzić, czy na profilu znajduje się cennik usług. Istnieje także możliwość bezpośredniego zapytania specjalisty o szacunkowe koszty realizacji zlecenia.

Ile muszę czekać odpowiedź od wykonawcy?

Wykonawcy mają 24 godziny, by odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Przeciętny czas otrzymania pierwszej oferty w kategorii Budowa domu pod klucz to 1 godz..

W jaki sposób mogę znaleźć dobrego wykonawcę na Fixly?

Żeby dodać zapytanie na Fixly i znaleźć dobrego specjalistę wystarczy, że wybierzesz jedną z dostępnych kategorii i wskażesz lokalizację, w której ma zostać wykonana usługa. Zadamy Ci kilka pytań, by doprecyzować zakres zlecenia, a następnie wyślemy je do odpowiednich wykonawców. W ciągu 24h otrzymasz oferty od zainteresowanych specjalistów. Porównaj otrzymane propozycje, przejrzyj opinie i wybierz wykonawcę.

Wykonawcy usługi Budowa domu pod klucz w Morągu

Jerzy Sosnowki

JM Budowa i Remonty, Morąg

4.52 opinie

Moja firma działa na Fixly już przez 6 lat starając się zawsze spełniać wymagania naszych partnerów. Najlepsze ceny w Warszawie w ramach usługi Budowa domu pod klucz Gwarantujemy doskonałą jakość pracy.

Oskar Ogonowski

Morąg

5.03 opinie

Dzień dobry, chętnie podejmę się wykonania usługi. Zapraszam do kontaktu.

Robert Jakóbczyk

Morąg

5.03 opinie

Dzień dobry, chętnie podejmę się wykonania usługi. Mam doświadczenie w branży. Zapraszam do kontaktu.