Budowa domu szkieletowego Sanok
Budowa domu

Budowa domu szkieletowego w Sanoku

24 wykonawców

świadczy tę usługę na Fixly

Cena usługi

Poznaj koszt realizacji usługi od wykonawcy
Więcej informacji

24 godziny

mają wykonawcy na nawiązanie z Tobą kontaktu

1 godz.

zazwyczaj należy zaczekać na pierwszą wiadomość

Aktualności
Jak wykonawców oceniają inni użytkownicy Fixly?

Budowa domu szkieletowego

Wybierz jednego z najlepiej ocenianych Wykonawców

Przejdź do listy

Budowa domu szkieletowego: ostatnie zapytania w Sanoku

Edyta dodała zapytanie:
Dzielnica:
Bemowo
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
51 - 100 m²
Rodzaj dachu
dwuspadowy
Jaki masz budżet na budowę domu?
do 100 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
Budowa konstrukcji dwóch budynków szkieletowych. Sam montaż konstrukcji
Kiedy usługa powinna być wykonana?
W ciągu kilku dni

Oferty wykonawców: 4

Karol dodał zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy z poddaszem użytkowym
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
51 - 100 m²
Rodzaj dachu
dwuspadowy
Jaki masz budżet na budowę domu?
do 100 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
Budowa garażu 2 stanowiskowego z pomieszczeniem gospodarczym i poddaszem w nawiązaniu do estetyki elewacyjnej stojacego juz budynku jedorodzinnego. Plyta fundamentowa wykonana
Kiedy usługa powinna być wykonana?
W ciągu 1–2 tygodni

Oferty wykonawców: 5

Karol dodał zapytanie:
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy z poddaszem użytkowym
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
101 - 150 m²
Rodzaj dachu
dwuspadowy
Jaki masz budżet na budowę domu?
251 - 500 tys. zł
Dodaj komentarz lub załączniki
Szukam wykonawcy domu w technologii szkieletowej, parterowy, dach dwuspadowy, pow. 111 m2. Czekam na pozwolenie na budowę. Lokalizacja okolice Piaseczna woj. Maz. Termin II lub III kwartał 2026r.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 5

Jak dużo ocen dostępnych jest w kategorii Budowa domu szkieletowego w Sanoku

W kategorii Budowa domu szkieletowego w Sanoku dostępnych jest 10 opinii, które wykonawcy zdobyli od swoich dotychczasowych klientów. Średnia wszystkich ocen w tej kategorii wynosi 4.7.

Jak sprawdzić opinie o wykonawcy?

Opinie o danym wykonawcy dostępne są na jego profilu głównym na Fixly. Ponadto średnią i liczbę ocen możesz zobaczyć na wizytówce, którą otrzymujesz do wykonawcy w odpowiedzi na Twoje zapytanie.

Ile kosztują usługi w kategorii Budowa domu szkieletowego w Sanoku?

Jeśli chcesz wiedzieć, ile kosztuje Budowa domu szkieletowego, to skontaktuj się z wykonawcą. Możesz zapytać o szacunkową wycenę wykonawcę, który przysłał Ci swoją wizytówkę bądź też sprawdzić, czy dany specjalista nie udostępnił swojego cennika w opisie profilu.

Kiedy dostanę odpowiedź od wykonawcy?

Wykonawcy mają 24 godziny, by odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Przeciętny czas otrzymania pierwszej oferty w kategorii Budowa domu szkieletowego to 1 godz..

W jaki sposób mogę znaleźć dobrego wykonawcę na Fixly?

Usługę możesz wybrać ręcznie spośród dostępnych kategorii lub znaleźć ją w pasku wyszukiwania. Następnie poprosimy o odpowiedź na kilka krótkich pytań, które pomogą nam lepiej dopasować zapytanie do odpowiednich wykonawców. W ciągu 24 godzin zainteresowani usługą specjaliści wyślą Ci swoje oferty w odpowiedzi na Twoje zapytanie. Maksymalnie otrzymasz 5 ofert.

Wykonawcy usługi Budowa domu szkieletowego w Sanoku

Patryk Wojcik

WOJCIK, Sanok

3.86 opinii

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracach budowlanych w kraju i za granicą Wykonuje wszystkie zlecenia ogólnobudowlane w konkurencyjnych cenach

Robert nowak

Roxi, Sanok

5.01 opinia

Świadczę usługi remontów i wykończenia domów pod klucz

Grzegorz Liana

GK Company, Sanok

5.09 opinii

Jesteśmy doświadczoną firmą, wykonującą usługi na terenie woj. podkarpackiego i małopolskiego. Specjalizujemy się w wykończeniu wnętrz. (Szpachlowanie, tapetowanie, malowanie i inne)