Budowa domu z bali Trzebinia
Budowa domu

Budowa domu z bali w Trzebini

19 wykonawców

ocenianych średnio na 5.0
(102 opinie)

Cena usługi

Poznaj koszt realizacji usługi od wykonawcy
Więcej informacji

24 godziny

mają wykonawcy na nawiązanie z Tobą kontaktu

1 godz.

zazwyczaj należy zaczekać na pierwszą wiadomość

Aktualności
Jak wykonawców oceniają inni użytkownicy Fixly?

Budowa domu z bali: ostatnie zapytania w Trzebini

minika dodała zapytanie:
Jaki masz budżet na budowę domu?
100 - 250 tys. zł
Jaki dom chcesz zbudować?
parterowy z poddaszem użytkowym
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
51 - 100 m²
Rodzaj dachu
dwuspadowy
Dodaj komentarz lub załączniki
dom na wymiar 11x5 m . 2 sypialnie na górze na dole otwarta przestrzeń kuchnia salon łazienka, ogrzewanie kominkowe z płaszczem wodnym
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 2

sandra dodała zapytanie:
Jaki masz budżet na budowę domu?
251 - 500 tys. zł
Jaki dom chcesz zbudować?
piętrowy
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
51 - 100 m²
Rodzaj dachu
inne - opiszę w ostatnim kroku
Dodaj komentarz lub załączniki
Dom z bali na dzialce nad jeziorem ( dojazd tylko polną drogą) wojewodztwo mazowieckie okolice Malkini
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 1

Grzegorz dodał zapytanie:
Jaki masz budżet na budowę domu?
100 - 250 tys. zł
Jaki dom chcesz zbudować?
piętrowy
Jaką powierzchnię ma mieć Twój dom?
51 - 100 m²
Rodzaj dachu
dwuspadowy
Dodaj komentarz lub załączniki
Witam serdecznie. Szukam wykonawcy na dom z bali 30 cm., dom ok. 75 m, stan surowy otwarty, budżet ok..120-130 tys.
Kiedy usługa powinna być wykonana?
Dostosuję się do wykonawcy

Oferty wykonawców: 2

Ile ocen mogę zobaczyć w kategorii Budowa domu z bali w Trzebini

W kategorii Budowa domu z bali w Trzebini dostępnych jest 102 opinie, które wykonawcy zdobyli od swoich dotychczasowych klientów. Średnia wszystkich ocen w tej kategorii wynosi 5.

Jak mogę wystawić ocenę wykonawcy w kategorii Budowa domu z bali?

Wystawienie oceny wykonawcy w kategorii Budowa domu z bali jest możliwe w oknie zapytania, przez które specjalista odpowiedział na Twoją ofertę. Wystarczy kliknąć „Oceń pracę wykonawcy” i wystawić właściwą oceną od 1 do 5 gwiazdek. Warto również pozostawić szczegółowy komentarz, który opiszę Twoją współpracę ze specjalistą. Twoja ocena jest istotna i pomoże innym użytkownikom ocenić jakość usługi.

Ile zapłacę za usługi w kategorii Budowa domu z bali w Trzebini?

Jeśli chcesz wiedzieć, ile kosztuje Budowa domu z bali, to skontaktuj się z wykonawcą. Możesz zapytać o szacunkową wycenę wykonawcę, który przysłał Ci swoją wizytówkę bądź też sprawdzić, czy dany specjalista nie udostępnił swojego cennika w opisie profilu.

Jak szybko otrzymam odpowiedź od wykonawcy?

Wykonawcy mają 24 godziny, by odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Przeciętny czas otrzymania pierwszej oferty w kategorii Budowa domu z bali to 1 godz..

W jaki sposób mogę skontaktować się z Zespołem Obsługi?

Z Zespołem Obsługi Fixly możesz skontaktować się na jeden z wybranych sposobów:
- zadzwonić pod numerem +48 61 880 32 44 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00)
- napisać na adres [email protected]
- skorzystać z formularza kontaktowego
- napisać na czacie, jeśli jest dostępny na stronie

Wykonawcy usługi Budowa domu z bali w Trzebini

Patryk Marszalek

Trzebinia

3.52 opinie

Nasz firma złożony jest z wykwalifikowanych specjalistów co sprawiło, że zyskaliśmy opinię rzetelnych i wiarygodnych ekspertów. Od momentu dołączenia jako wykonawcy na Fixly.pl zebraliśmy 2 opinii od naszych klientów. Powierz nam swoje zlecenie - masz pewność, że będziesz zadolony po realizacji usługi.

Adam K

Trzebinia

5.01 opinia

Nasz zespół działa na Fixly już przez 6 lat zawsze spełniając oczekiwania naszych partnerów. Konkurencyjne ceny w Warszawie w ramach usługi Budowa domu z bali Gwarantujemy doskonałą jakość pracy.

Dominik K.

Trzebinia

4.929 opinii

Dzień dobry. Chętnie podejmę się wykonania usług remontowo-budowlanych. Oferuję także nadzór nad budową jako kierownik budowy. Na Fixly jestem od niedawna, ale mam ponad 20-letnie doświadczenie.