Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Potrzebujesz naprawić,, zainstalować, zmodernizować...zobacz poniżej.

Hydrauliczne (uprawnienia gaz i elektr) Naprawy, poprawki przeróbki instalacji, montaż wymiana zaworów, wodomierzy, udrażnianie zatorów w kanalizacji, syfonach i inne.

Montaż filtrów wody pitnej (osmoza), zmiękczaczy do wody użytkowej - woda miękka, pozbawiona substancji szkodliwych bez zanieczyszczeń .

Filtry do pralki, zmywarki, natryskowe przy baterii- miękka woda, ochrona urządzeń oraz skóry i włosów. oszczędność na środkach myjących, piorących

Baterie wannowe, umywalkowe, zlewozmywakowe - podłączenia, montaż, naprawa.

Kuchenki. płyty gazowe i elektryczne naprawa, montaż z wpisem do karty gwarancyjnej

Elektryka - montaż, wymiana - gniazdka, włączniki, oświetlenie, itp. .

Wiele innych prac, montaże, naprawy z różnych dziedzin codziennego życia do uzgodnienia.

Indywidualne podejście do każdego zadania.
Chętnie odpowiem, doradzę.

Zadzwoń omówimy, ustalimy szczegóły.

Opinie

Podłączanie i naprawa sprzętu AGD

23 kwietnia 2019

Brak profesjonalizmu , nie terminowy. Nie polecam bo stracicie czas na czekanie.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Proszę nie wystawiać opinii z powodu Pana rozczarowania z powodu braku możliwości rozwiązania przeze mnie Pana problemu. Żądanie wręcz Pana, abym ja stawił się w czasie i terminie, który to Pan zasugerował i narzucił nie są wytyczną. Jeśli Pan wymaga rzeczy niemożliwych, to nie jest powód do oczerniania i wystawiania negatywnej opinii. Pomagam zawsze i staram sie być elastyczny, zawsze kontaktuje się z klientem, ustalam wszelkie szczegóły po to właśnie aby uniknąć później takich nieporozumień. Ale nie rozumiem działania klienta, kiedy to wręcz wymaga, żąda natychmiastowego działania ??!! Rzadko zdarza sie takowe zachowanie, ale dlaczego w taki sposób ktoś oczernia inną osobe?? Rozumiem rozczarowanie z niemożliwości uporania sie z usterką ale nie znaczy to, że można ot tak po prostu kogoś oczerniac.

Paweł KWykonawca, Piaseczno, piaseczyński

Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług