Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Szwedzka Płyta:

O mnie

Posadowienie domu na płycie fundamentowej daje wiele korzyści.
Płyta fundamentowa dzięki zwiększonej powierzchni nośnej stabilnie przenosi obciążenia na grunt,jest polecana w przypadku występowania gruntów luźnych,słabonośnych lub niejednorodnych.

Płyta fundamentowa posadowiona jest płytko,z reguły na poziomie terenu dlatego jest idealnym rozwiązaniem w przypadku występowania wysokiego poziomu wody gruntowej. Zapewnia też bardzo dobre zabezpieczenie przed wilgocią i stratami ciepła, właśnie dlatego jest rozwiązaniem polecanym dla budynków energooszczędnych i pasywnych.

Oferuję kompleksowe wykonanie płyty fundamentowej lub płyty fundamentowej grzewczej na terenie całej Polski. W ramach usługi dostarczam pełną dokumentację płyty/projekt "do pozwolenia na budowę" oraz projekt konstrukcyjno wykonawczy

Koszt wykonania płyty fundamentowej może być porównywalny z wykonaniem fundamentu „tradycyjnego”, jednak to płyta fundamentowa wykonywana jest znacznie szybciej i w bardzo szerokim zakresie prac - aby w efekcie końcowym uzyskać „poziom zero” danego budynku, bez konieczności wykonywania dodatkowych wylewek posadzkowych. W ramach usługi wykonane zostają wszystkie prace gruntowe w zakresie posadowienia budynku wraz z pełną kanalizacją pod płytą, jak również przepustami na wprowadzenie mediów do budynku (prąd i woda) Technologia obejmuje wykonanie ocieplenia termicznego fundamentu - pełną izolację od gruntu oraz całkowite solidne zbrojenie całej powierzchni płyty, wyłącznie przy użyciu zbrojenia “tradycyjnego”

Planujesz budowę, zastanawiasz się czy Płyta Fundamentowa jest rozwiązaniem dobrym dla Ciebie? skontaktuj się ze mną. Oferuję bezpłatne konsultacje techniczne poparte wieloletnim doświadczeniem oraz dobór najlepszego rozwiązania.
Jeżeli Będziesz zainteresowany, chętnie przygotuję bezpłatną wycenę na kompleksowe wykonanie prac.

#płytafundamentowa
#fundament

Szwedzka PłytaWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług