Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Robert Witkowski:

O mnie

Zakres prac:

Malowanie
Układanie paneli
Montaż drzwi
Zabudowa G-K
Glazura
Terakota
Hydraulika
Elektryka
Oświetlenie ledowe
Cegła ozdobna
Inne prace budowlane

Bezpłatna wycena i doradztwo.
Zapraszam,

Robert Witkowski Opinie

Remont mieszkania
10 października 2019

Z p. Robertem poznaliśmy sie przez fixly, w momencie gdy mój umówiony wczesniej fachowiec z polecenia zaniemógł i musialam kogos na pilnie znaleźć. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Robert wykonywał u mnie łazienkę (przenoszenie instalacji, płytki, montaż prysznica, etc. Na gotowo) oraz płytki w korytarzu i kuchni, osadzał drzwi. Fachowiec godny zaufania, zawsze tłumaczący co robi i dlaczego to robi, przy tym bardzo dobry doradca. Pan Robert zostawał z robotą sam na sam, nie miałam czasu monitorować pracy na bieżąco, a mimo to wszystko zostało zrobione rzetelnie. Jestem bardzo zadowolona :)

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Remont mieszkania
29 lipca 2019

Profesjonalista . Do tego sympatyczny i kontaktowy. Wszystko w terminie i w dobrej cenie. Zdecydowanie będę polecał fachowca :)

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Remont łazienki
19 lutego 2019

Pan Robert wykonywał u mnie remont generalny łazienki i z czystym sumieniem mogę polecić Pana Roberta zwłaszcza, że takich fachowców na rynku jest naprawdę niewielu. Przede wszystkim wielkie uznanie za fachowość, wiedzę i pomoc w doradzaniu najoptymalniejszych rozwiązań. Ponadto Pana Roberta cechuje wysoka kultura osobista co też bywa rzadkością. 5 gwiazdek bezapelacyjnie i napewno w przyszłości będę korzystał z usług tego Pana.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Robert WitkowskiWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług